Ново
Врвни Професионалци Навлажнувачки Задебелување Дневен Регенератор Со Колаген, фл оз

Врвни Професионалци Навлажнувачки Задебелување Дневен Регенератор Со Колаген, фл оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 47.52

Повеќе од 75 години, Суаве нуди професионални, квалитетни производи за коса и третмани за целото семејство, за кои е докажано дека работат, како и брендови на салони. Нанесете Убави Професионалци Регенератор За Задебелување На Инфузија Од Колаген на влажна коса и масирајте од скалпот до краевите. нашите производи за задебелување на косата натопени со колаген спакуваат многу јачина на косата во едно шише што може да се рециклира. Нанесете шампон и регенератор за задебелување, работете низ целата коса и исплакнете темелно. За искуство со длабоко кондиционирање на третманот на косата, комбинирајте го нашиот шампон и регенератор за Коса Со Инфузија На Колаген. Suave Професионалци Навлажнувачки Задебелување Дневен Регенератор Со Колаген, 15 fl oz : Suave Професионалци Задебелување Регенератор со Колаген дава волумен и димензија на косата и ја остава да изгледа пополна и подебела. Мисијата Е да се направи златен стандарден квалитет достапен за сите, така што секој може да изгледа добро, да мириса добро и да се чувствува добро секој ден. Овој регенератор за фина или потенка коса е формулиран со колаген за кој е познато дека промовира погуста и поздрава коса. Внесен со колагенски протеин, овој регенератор за коса прави повеќе отколку само да ги навлажнува вашите плитки. Плус, овој регенератор за коса е безбеден за коса третирана во боја. Ако имате фина коса или потенка коса, овој згуснувач на косата може да и помогне на вашата коса да изгледа и да се чувствува ситост. Можете да го оставите регенераторот вклучен една до три минути за дополнителен волумен и сјај. На глобално ниво, Суаве не тестира на животни и Е Сертифициран БЕЗ Суровост ОД ПЕТА. Збогатете ја косата од корен до врв со овој регенератор за задебелување од Врвни Професионалци.

Главните својства

Избор на купувачот

Супер Мажи Дебели И Полни 2 Во 1 Чист Шампон и Регенератор има напредна формула, за чистење и кондиционир�

Нашиот Шампон И Регенератор За Крин Од Алое И Вода имаат заживувачки формули кои комбинираат ладна алое

НЕГУВАЊЕ ПРОИЗВОДИ ЗА НЕГА НА КОСА : овој негување шампон и регенератор третман на коса за сува оштетена

Врвни Професионалци Витаминска Инфузија 2 во1 Ревитализирачки Шампон и Регенератор е прекрасна мешавин

Scroll