Ново
WD_BLACK 1tb D Игра Диск SSD-WDBATL0010BBK-WESE

WD_BLACK 1tb D Игра Диск SSD-WDBATL0010BBK-WESE

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1748.48

Скршете ги екраните за оптоварување и зголемете го вашиот капацитет СО WD_BLACK? D30 Игра Диск SSD. Поминувајте повеќе време играјќи ги вашите игри и помалку време бришејќи ги со складирање ДО 1ТБ, за да не мора да избирате помеѓу омилените и следниот голем наслов. Влезете во играта брзо со оптимизирани брзини ДО 900 MB/s, дувајќи ги минатите екрани за оптоварување за да можете да ги разнесете вашите непријатели. Компатибилен и подготвен за поврзување со Вашата Плејстејшн? Или Xbox? конзола (види компатибилност подолу) во стил со овој елегантен SSD, дизајниран совршено да ја надополни вашата воена машина. Забрзани брзини ДО 900 MB/s за да помогнат во минимизирање на долгите екрани за оптоварување. Компатибилен Со Play Station? 5 И Xbox? Серија Х / С конзоли. ССД со високи перформанси со 3-годишна ограничена гаранција. Стилистички дизајниран да седи покрај вашата конзола. Проширен капацитет до 1ТБ за складирање до 50 игри***.

Главните својства

Избор на купувачот

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) горниот дел од Синтетичка кожа нуди к�

Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти.ИЈМ0993ОВТЕРНЕГРДИВСсС5продукци

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Обликот на фустанот е класичен и женски, а вклопувањето е шармантен и елегантен Исклучително дишениот ф

Инспирирани од антички турски теписи Ошак со големи мотиви, колекцијата Монро го модернизира традицион

Дали имате потреба од тенок, лесен и целосен заштитен случај? Не гледајте подалеку од случајот со сериит

Нови Резервни Филтри За Гориво Терекс Модели : 820, 860 SX, 880 SX, TX760 B, TX860 B, TX870 B И TX970 B Натоварувач; 860, 880, 970 и 980 М

Супер вредност и удобен пакет за домашна, канцелариска и училишна употреба Ултра Фина Точка за невероја

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода.Едноделни костими за капење,умерено сечење и покр

Слаткото фламинго со полутонска позадина во боја е толку забавно за мало девојче На Велигден Нашите уни

Опис : Изработен е од материјал за мешавина од памук, кој е мек, удобен и дише Многу обрасци за употреба, �

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема Кадетсина Зелена Површина Килими, 3 'х 5' Дизајниран да из

Ова капаче на пламенот на Дејл Ернхард, се одликува со 3 мм подигнат вез на бројот 3 со тимски пламен во бо

Scroll