Ново
Whitmor Velvet Spacemaker Suit Plastic and Tabric Comploting Hangers, пакет, беж, возрасни

Whitmor Velvet Spacemaker Suit Plastic and Tabric Comploting Hangers, пакет, беж, возрасни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Хангер за костуми на Витмор доаѓа во удобен сет од 20 беж закачалки. Закачалките во оваа колекција се изработени од највисок квалитет на пластика и покриени со материјал без кадифено со лизгање, како што е отпорен на лизгање. Меката текстура на собраните закачалки ја зафаќаат деликатните артикли на ткаенини, како што се камиони и резервоари со леснотија. Тие спортуваат тенок дизајн, но се многу силни и сигурни. Дури и вашите костуми ќе останат таму каде што ги обесевте со овие издржливи закачалки за производители на простор од Витмор. Возрасен, беж тенок, дизајн за заштеда на простор со хромирана кука заштеди простор во плакари . Овие закачалки се собрани со кадифено материјал за да се спречи облеката да се лизга од закачалки . линијата на рамената на витморот кадифена закачалка е контурирана за да помогне во зачувувањето на облеката Облик . Меката текстура на собраните закачалки ги зафаќа деликатните артикли на ткаенини, како што се камили и резервоари со леснотија . Димензии : 17,75 "x 9.63" . Стил# 6478-1621-20-BGE . возрасно.

Главните својства

Избор на купувачот

Пополнете го секој плакар со овие црни дрвени комбо закачалки, кои доаѓаат во кутија од 25 Закачалките до

Спецификации : Изработена од висококвалитетен материјал, закачалката е практична и издржлива.Со ротира

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, дв�

Спецификации : дизајн што Може Да се Повлече, заштеда на простор и прекрасен изглед Решетката за закачал

Опис : Воведување на нашата закачалка за метален синџир, совршено решение за организирање на облеката д�

Плакарот комплетен, складирање и организација, усовршен! Омилена марка на Америка Внимавајте најдобро �

Чувајте ги вашите плакари за деца организирани со поедноставни деца со кадифени закачалки Обложени во �

Преклопна Закачалка За Облека Преносливо Патување Мултифункционална Пластична Закачалка за Облекакар

Чувајте ја облеката уредна и организирана со Овие Основи На Домот10Спакувајте Кадифени Закачалки...

Медот Може Да Направи 52Грама Вртливите Тубуларни Закачалки имаат вртливи куки од 360 степени што ви овоз�

Добро изградената конструкција е поцврста и потрајна за долгорочна употреба Количина : 3 парчиња...

Дајте Му На Вашиот Простор За Живеење Гроздобер Изглед Со Тоа Што Ќе Го Добиете Овој Зачудувачки Избран

Заштеда на централен простор за заштеда на 12 пакувања, тенок тенок чиста панталони закачалки, испуштени

Повеќе Закачалки За Кошули Во Едно Пластично Пакување За Заштеда На Простор 5 Издржливи Мултифункциона�

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Боја : како што е прикажано материјал : Содржина на дрвен пакет : 5 х Закачалки За Дрвени Костуми само горе

Scroll