Ново
Whitmor Velvet Spacemaker Suit Plastic and Tabric Comploting Hangers, пакет, беж, возрасни

Whitmor Velvet Spacemaker Suit Plastic and Tabric Comploting Hangers, пакет, беж, возрасни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Хангер за костуми на Витмор доаѓа во удобен сет од 20 беж закачалки. Закачалките во оваа колекција се изработени од највисок квалитет на пластика и покриени со материјал без кадифено со лизгање, како што е отпорен на лизгање. Меката текстура на собраните закачалки ја зафаќаат деликатните артикли на ткаенини, како што се камиони и резервоари со леснотија. Тие спортуваат тенок дизајн, но се многу силни и сигурни. Дури и вашите костуми ќе останат таму каде што ги обесевте со овие издржливи закачалки за производители на простор од Витмор. Возрасен, беж тенок, дизајн за заштеда на простор со хромирана кука заштеди простор во плакари . Овие закачалки се собрани со кадифено материјал за да се спречи облеката да се лизга од закачалки . линијата на рамената на витморот кадифена закачалка е контурирана за да помогне во зачувувањето на облеката Облик . Меката текстура на собраните закачалки ги зафаќа деликатните артикли на ткаенини, како што се камили и резервоари со леснотија . Димензии : 17,75 "x 9.63" . Стил# 6478-1621-20-BGE . возрасно.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат тело за заштеда на простор, две вним�

Спецификации : дизајн што Може Да се Повлече, заштеда на простор и прекрасен изглед Решетката за закачал

Оваа Либерти Тешка Палто И Кука За Капа е одлична за тешка облека или каде што е потребен зголемен капац�

Чувајте ја облеката уредна и организирана со Овие Основи На Домот10Спакувајте Кадифени Закачалки...

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Главните капки исушени пластерирани обложени бела жица, закачалки за бела жица, 10пакувања, мора да имаа�

Медот Може Да Направи 52Грама Вртливите Тубуларни Закачалки имаат вртливи куки од 360 степени што ви овоз�

Боја : како што е прикажано материјал : Содржина на дрвен пакет : 5 х Закачалки За Дрвени Костуми само горе

Опис : Во Форма На Буквата У : овој вид решетка за закачалки е дизајниран Во Форма У, што може да се корист�

Преклопна Закачалка За Облека Преносливо Патување Мултифункционална Пластична Закачалка за Облекакар

Повеќе Закачалки За Кошули Во Едно Пластично Пакување За Заштеда На Простор 5 Издржливи Мултифункциона�

Големина( приближно) : 45х6х24цм1х Пакет со Закачалки вклучувајќи : Максимизирајте го просторот, поедноста�

Опис : Воведување на нашата закачалка за метален синџир, совршено решение за организирање на облеката д�

Додатоци за плакари Супер силни деца со кадифена закачалка ќе го зголемат вашиот плакар со 75% Vs...

Заштеда на централен простор за заштеда на 12 пакувања, тенок тенок чиста панталони закачалки, испуштени

Плакарот комплетен, складирање и организација, усовршен! Омилена марка на Америка Внимавајте најдобро �

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Главните вртливи кристално чисто здолниште и гасена закачалка за која било облека, 2 пакувања, се соврше

Карактеристики : Дизајн на отворен крај, толку погодно да го користите Грејт начин да ги закачите пантол

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Медот Може Да Направи Хнгз01536 Закачалка За Панталони Со Вртлива Кука, Кедар (Пакување од 8) Додадете сопс�

Прави малку шопинг? Нова облека значи дека ви требаат повеќе закачалки Земете пакет или две од овие ефти

Опис : Материјалзакачалката за облека нелизгачките рачки се изработени од силиконски материјал, кој е п

Scroll