Ново
wirrytor На Дневна Соба Мебел Честерфилд Софа Поставува Фау Кожа Честерфилд Троседот И Честерфилд Клуб Чаир И Честерфилд Loveseat Софи Во Собата Со Nailhead Трим Дојдете

wirrytor На Дневна Соба Мебел Честерфилд Софа Поставува Фау Кожа Честерфилд Троседот И Честерфилд Клуб Чаир И Честерфилд Loveseat

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Комплети Софа За Мебел за дневна Соба : 3 парчиња мебел за дневна соба комплетот вклучува акцент клупски стол (40"Wx32"Dx27"H), loveseat (67"Wx32"Dx27"H), софа честерфилд (84"Wx32"Dx27"H), што е совршено за полнење дневни соби и седење гости Со доволно Spacechesterfield Стил : Честерфилд софата е Дизајнирана имајќи Го Предвид Традиционалниот стил на честерфилд, ова парче ги погодува сите клучни елементи, со длабоко тафтување на копчињата, Акценти На Ноктите, Скролувани раце и свртени нозе, додавајќи одличен Луксуз Во Вашиот Дом, Обезбедува Огромнаesетска разноврсност што треба да се користи практично Во Секој Внатрешен Декор На Домот Удобен Материјал : нашите комплети за софи за мебел се меки и удобни, што е изработено од висококвалитетна вештачка кожа. Тој е мек и нема лесно да се збрчка, што го прави поудобно седењето. Подлогата е надградена во перница од пена со висока густина и е задебелена, па затоа е потрајна и не е лесно да се деформира, давајќи ви максимално удобно чувство цврсто и Издржливо : Уживајте во вашето Време да се опуштите по долгиот ден со овој комплет во вашата дневна соба. Стручно изработена со рамка од цврсто дрво за максимална поддршка, овој комплет е опремен со издржливост во годините што доаѓаат. Длабокиот простор за седење е дизајниран за угостување дополнителни гости, додека троседот со 3 седишта може да се користи и како дневен кревет За Склопување : класичниот тросед честерфилд треба да се состави. Ние ќе обезбедиме детални и јасни упатства за склопување. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања wirrytor 3 Парчиња Мебел За Дневна Соба Комплет Софа Честерфилд Вештачка Кожа Софа Честерфилд И Чаир За Клуб Честерфилд И Честерфилд Ги Сакаат Софите За Седишта Поставени Со Скролување На Ноктите.

Главните својства

Избор на купувачот

●Цврста големина На Креветот : 58,3 "Д х 85" В х 35,4 " Ч; Капацитет На Тежина : 500 фунти Ако имате какви било праш

Создадете чист, современ изглед со нежно закривениот комплет за дневна соба Малер Внатрешната дрвена р�

Префинетата елеганција на дизајнот На Колекцијата Маргаритки се претставува како модерна понуда за ва�

Удобниот простор под перницата на седиштето обезбедува совршено место за ставање ќебиња и списанија Им

Scroll