Ново
Womenените врвови со овошје од овошје Асимина Трилоба Маица подарок кратки ракави за забави за забави црни мета

Womenените врвови со овошје од овошје Асимина Трилоба Маица подарок кратки ракави за забави за забави црни мета

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и карактеристики на долниот дел на полите : полиестер, тркалезен врат, краток ракав, супер мек, тоа е доста добро примено од мажи и жени за кул и свеж летен стил. Модна мешавина : Совршено за обичен изглед или постепено ноќ. Лесно е да се спарите со омилените шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. Класичен дизајн : Оваа вера е погодна за лето, пролет, есен и зима. Ве одржува кул и не ја охрабрува потта. Тоа е многу добро прилагодено на летната топлина. Во пролет или есен, или кога температурите се искачуваат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. Повод : Лабава вклопена летна кошула може да ги покрие сите облици на телото, да ја покаже вашата убавина; Погодно е за плажа, одмор, одмор, ноќ, датум, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или дневно носење итн. Упатства за нега : Ве молиме, проверете ги деталите за големината во описот на производот. Ако ви се допаѓа лабава каузална вклопување, ве молиме нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката и измијте го ладно / спуштено суво на поставување на ниска температура / не бели или железо директно на печатењето.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвали

лето ноќта на вештерките денот на благодарноста божиќ црн петок сајбер понеделник среќни нови години в�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули ост�

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

Воведување на нашата женска стандардна Маица Со кратки ракавиразноврсен додаток во вашата гардероба ш�

С М Л ХЛ 2ХЛ 3ХЛ Ширина, во 17.99 20.00 22.01 24.02 25.98 27.99 Должина, во 27.99 29.02 30.00 31.02 32.01 32.99 Должина на ракавот, во...

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

Женски Обични Божиќни Дуксери Термални Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Удобни Врвови Од Ту

Ткаенина и Удобност : Изработена од мека и удобна ткаенина, Оваа Маица обезбедува пријатно искуство при

Не само за теретана, женската текстурална тема во Авија ве одржува удобно насекаде и насекаде Супер раз�

Создаден од зборовите Мачка Мајка овој дизајн е за оние жени кои знаат дека нашите четириножни пријател

Зунфео Обични Врвови За Жени Трендовски Цветни Лабави Маици Со Долги Ракави На Екипажот Графички Есенс�

Ова е највисок квалитет, официјално лиценцирана стока на располагање! Машинско перење ладно со слични б

Не можете да погрешите со Оваа Симпатична Русокоса Балерина Карикатура Маичка ЖенскиСлика Од Shutterstock ко

Вие не може да тргне наопаку со Оваа Јоркшир Териер Куче Скица Маичка ЖенскиСлика Од Shutterstock кој ви дава �

Scroll