Ново
Wrcnote Мажите Божиќ Поло Маица Долги Ракави Блуза Ревер Вратот Божиќ Блузи Одмор Класичен Маица Пред Патент Кошули Вино Црвено М

Wrcnote Мажите Божиќ Поло Маица Долги Ракави Блуза Ревер Вратот Божиќ Блузи Одмор Класичен Маица Пред Патент Кошули Вино Црвено

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдневни Блузи, Божиќна Блуза, Тип На Кошула За Голф : Елен Печатење, Печатена Снегулкабојка : Црна, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Темносина, Црвена Вино, Црна-А, Светло Зелена, Бела-А, Голема Црвена, Сина Бела, Кафеава Бела, Виолетова Бела, Сива Бела, Зелена Бела : С, м, л, Xl, 2xl, 3xlmaterial : 95% Полиестер 5% Spandexneckline : Лапел Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа божиќна поло кошула е изработена од мек материјал и има патент.2. Патент плакета и едноставен изглед што ја прават оваа божиќна поло маица за одење во канцеларија или одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и дише ткаенина за да ви даде кул чувство на фестивалот.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Божиќ Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Божиќна Кошула, Секојдневни Блузи, Класична Маица, Божиќна Блуза, Тенка Маичка. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Лежерна Божиќна Поло Кошула Со Ревер, Блузи со Долги Ракави, Маичка За Печатење Елен, Блуза Со Печатење Снегулка, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Секојдневни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Главните својства

Избор на купувачот

Жени Слатки Маици За Печатење Блузи Обични Плус Големина Основни Врвови Пуловер За Кошули Со 3 / 4 Ракави

29" ракав : 21см / 8.37" Рамо : 45cm / 17.59" Големина : L Биста : 104см / 40,94" рамо : 46см / 18,11" ракав : 18,5 см / 7,28" должина : 67см

Долги Ракави Лежеа Кошули Рамо VВратот Женски Ракав Пуловер Кратка Кошула Лабава Гроздобер Женска Маиц�

Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува Изработен е од висококвалитетни материјали, до�

Облеката На отворено Изгледа тенка И Дише Воена Обука Маскирна Облека За Обука За Возење Маица Со Кратк�

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

Аоохасли Женски Врвови Мода Цврста Тенка Маица Копче Кошула Жени В Вратот Лабава Блузакарактеристики :

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима Меко е и уд�

Сезона : umn, Зима Пол : Машки Материјал : Полиестер Декорација : Цврста Должина на облека : Редовна Должина

43"Length : 93cm / 36.31" должина : 90cm / 35.61" Модниот дизајн ве прави попривлечни.22"Size : XXXXXL: 22 UK : 26 EU : 52 Bust : 123cm / 48.61"Size : S

Опис : тоа е капа за кофа со ретро стил, декор од вештачки бисер, дизајн на долниот раб и цврста боја, совр�

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ракав : 62cm / 24.41" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 21cm / 8.27" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо :

жени гроздобер маици за мажи графички маици за жени гроздобер бели маици за жени голф маици 3 1 / 4 плус го�

Карактеристики : Обезбедување Квалитет : Изработен од висококвалитетен плетен и памучен материјал за д�

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Кошула, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Блуза Со Копчиња, Мажи Со �

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Летни Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки

Големина : М Биста : 90100см / 35,4339,37 "Должина : 70см / 27,56" Големина : Л Биста : 95105см / 37,4041,34 "Должина : 71см / 27,95" Гол

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики :...

Должина на ракавот : Три Четвртини : Тенок Стил : дива, едноставна, Секојдневна Чанта : Други Деколте : ОДе�

Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезо�

Женски Камизола, Врвови Без Ракави Квадратен Врат Цврст / Цвет Печатење Тенок Фит Летен Елек за Партиски

Маица Врвот Кошула и фустан Палто Џемпери.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,52инч Се Р

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

84"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 120см / 47 Фустаните за жени ќе ги модифицираат вра

2023 Машки Кошули Харајуку Блузи Со Кратки Ракави 3дпринт Модни Кошули Облека 1.Мек и удобен материјал...

Сезона : Лето Пол : Мажи Материјал : Полиестер Декорација : Копче / Цврсто Должина на облека : Редовна...

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Модни Мажи Секојдневен Цврст Надворешен Елек За Брзо сушење Јакна Врвови блуза копче надолу Должина На

Scroll