Ново
XTREME КВАДРАТНИ СТАПКИ МАСОВНО ПАКУВАЊЕ; ЛИСТОВИ 18 x32

XTREME КВАДРАТНИ СТАПКИ МАСОВНО ПАКУВАЊЕ; ЛИСТОВИ 18 x32

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Содржина : (9) 18"x 32" (457mm x 812mm) парчиња Динамат Xtreme, Користете на задните палуби, вратите, подовите и подот на багажникот за да добиете повеќе бас, повеќе музика, помал шум на патот и подобар звук, Црн Динамат 10455 Xtreme Масовно Пакување : Дизајниран За употреба на задни палуби, врати, подови и подот на багажникот. Содржи девет листови Од Динамат од 18" х 32". Добијте повеќе бас, повеќе музика, помал шум на патот и подобар звук за аудио системот на вашиот автомобил. Додадете СПЛ во вашето возило. Го подобрува квалитетот на басот. Го намалува изобличувањето на басот. Вкупно 36 квадратни стапки. Dynamat Xtreme Масовно Пакување вклучува лесна самолеплива апликација. Лесната за употреба апликација помага да се намалат вибрациите, штракаат и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll