Ново
ZBook Power G 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i7-11850H, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Windows Pro, Греј

ZBook Power G 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i7-11850H, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, Windows Pro, Греј

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

HP Z Книга Моќ G8 15.6" Цврста Мобилна Работна Станица - Целосна HD - 1920 x 1080 - Intel Core i7 (11-Ти Генерал) i7 - 11850h Окта-јадро (8 Јадро) 2.50 GHz - 16 GB RAM МЕМОРИЈА - 512 GB SSDOverview : Про-сертифицирана моќност на дофат. Сега можете да ги надградите на професионалните Перформанси И безбедност На Книгата З по неверојатно прифатлива цена. Зголемете ја вашата продуктивност на издржлив, но премиум дизајн, со компоненти од про-одделение, вклучувајќи графика сертифицирана за водечки софтверски апликации. Моќ преку професионални работни процеси. Пламнете ПРЕКУ обемот НА работа со 3Д моделирање со NVIDIA графика, истовремено елиминирајќи ги забавувањата со процесорите На Интел, брзото складирање и големите конфигурации на меморијата. Плус, далечинската соработка е лесна со вклучен централен софтвер за Зајакнување на Далечина. Intel Core i7 2.50 ghz процесор обезбедува молскавична брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри. Со 16 GB меморија, корисниците можат да извршуваат многу програми без губење на извршувањето. 15.6 " дисплеј со резолуција од 1920 х 1080 прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. NVIDIA T600 до 4 GB дискретна графичка картичка обезбедува одлична способност во различни мултимедијални апликации и кориснички искуства. Со Windows 10 Pro edition, уживајте во вашата омилена содржина одеднаш на прелистувач со поголем преглед. Споделете ги вашите мисли со светот пишувајќи директно на веб-страниците. 12-Часовното време на работа на батеријата ви помага да останете непожелни и да работите подолго без престан.

Главните својства

Избор на купувачот

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Целосно новиот модерен ултра тенок дизајн На Hp Pro Book 640 обезбедува перформанси, безбедност, управливост �

11 секира Bluetooth Да Вградени Уреди Прст Печатење Читач Да Нашиот сензор за близина на КОМПЈУТЕР овозможен

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Овој користен производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов, со ограничени на никакви

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перфор�

Scroll