Ново
Зелен Палец Гвпрг Лб Вреќа Со Повеќегодишна Мешавина Од Трева Ми Трева-количина од 3

Зелен Палец Гвпрг Лб Вреќа Со Повеќегодишна Мешавина Од Трева Ми Трева-количина од 3

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 557.44

СЛОБОДЕН ЗЕМЈАТА ПРЕВОЗОТ ВО КОНТИНЕНТАЛНА САД (ПОНИСКИ 48 ДРЖАВИ). Продажба на многу (3) 7 КИЛОГРАМИ Вреќи Со Повеќегодишна Мешавина Од Трева / Мешавина Од Трева Од Баренбруг САД. ГВПРГ7. 212650. Количина на (3) 7 ФУНТИ Кеси : . Зелен Палец 7 ФУНТИ Повеќегодишна Мешавина Одass Трева / Измешајте Семе од Трева. 99,9% Плевел Слободен. Многу Брзо Germење. 100% Повеќегодишнаassана Трева. Покриеност : Нови Тревници = 960 КВАДРАТНИ СТАПКИ, Над Сеење = 1.920 КВАДРАТНИ СТАПКИ. Лесен И Подготвен За Употреба. Произведено во САД. Количина На (3) Повеќегодишна Мешавина Од Семе Одy, 7 ФУНТИ, Покрива 960 КВАДРАТНИ СТАПКИ, Зелен Палец, 100% Повеќегодишна Трева, Лесна За Употреба, Подготвена За Употреба, Лесна Нега, 99,9% Без Плевел, Произведена во САД.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll