Ново
Жени Лето Без Ракави Обични Еднобојни Маици Со О-Вратот Блузи За Жени XL

Жени Лето Без Ракави Обични Еднобојни Маици Со О-Вратот Блузи За Жени XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 377.44

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : Полиестер,Спандекс Бои : Црна,Зелена,Розова,Бела,Жешка Розова,Црвена,Сина,Сива, Темно Сива Боја : С/М/Л/ХЛ/Ххлс Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Халтерпетер : Печатење, Цвеќиња Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување. Вклучен пакет : 1 Женска Блуза. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Должина : 69см/27.17" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37" Должина : 70см/27.56" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 105cm/41.34" должина : 71cm/27.95" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" должина : 72cm/28.35" "УДОБНА ТКАЕНИНА : "овие женски летни врвови се изработени од полиестер,спандекс,извонредноста во изработката прави симпатичен изглед,покажува ДОБРА ФИГУРА. "СТИЛСКИ ДИЗАЈН : " Жените Лето Без Ракави Обична Еднобојна О-Вратот Маици Врвови Блузи За Жени. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

"ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Тр�

По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Опис : кошулата со Долги ракави има уникатен дизајн со цветен принт, Боемски секојдневен стил, прави да и

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Големина : XL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 114cm / 44...

Женски Врвови Мода Жени Краток Ракав Градиент Боја Кошула Лето Печатење Чипка Шупливи Завој Блуза Пови�

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите Ви препорачуваме да користите миење раце со топла в�

74"Големина : XL големина на сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу големина : 40 Биста : 126см / 49 Стил На Дизај

Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење Дизајн : Разл

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

Материјал100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Женски Блузи И Блуза Жени Шарени Маи

Женски Печатени Кратки Ракави Тркалезен Врат Гроздобер Кратки Ракави Летни Лабави Врвови Врвови Женск�

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во л�

Сезона : Четири Сезони.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно но

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови Информации

Scroll