Ново
Женска Маица Плескавица Шема Кошула Мода Удобен Врв Обичен Круг Вратот Кратки Ракави Маица Црна 3X-Голем

Женска Маица Плескавица Шема Кошула Мода Удобен Врв Обичен Круг Вратот Кратки Ракави Маица Црна 3X-Голем

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење О-Врат, Блуза Со Кратки Ракави Направена од Полиестер за Удобност. Изразете Ги Вашите Мисли За Моментот со Оваа Маичка.Кошулите Се Перат Во Машина или Се Перат Рачно за Лесна Нега. 511%Полиестер. Машинско Перење. Оваа маица е погодна за фотографирање, дома, секојдневно, на отворено, секојдневно носење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. ФАЌАЧ НА ОЧИ : бидете подготвени да добиете многу комплименти и смешни коментари. Совршено како почеток на разговор.

Главните својства

Избор на купувачот

Информации за производи за производи : женски материјал : 95% полиестер, 5% spandexcolors : црвена, светло сина, цр�

АртиксЖенска Маица Краток Ракав Индијана Мајки Маица Краток ракав 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈ�

Зунфео Обични Врвови За Жени Трендовски Цветни Лабави Маици Со Долги Ракави На Екипажот Графички Есенс�

Заокружете го вашиот изглед со овие класични маици за вратот на екипажот на јуниорите Одликувајќи се со

Големина : S Биста : 84cm / 33.07" ракав : 66cm / 25.98" Должина : 56cm / 22.05" Големина : M Биста : 88cm / 34.65" Ракав : 67cm / 26.38" Долж�

Оваа ставка е изработена од мека Памучна Ткаенина и продадена ОД ТВЗХ LLC.It е совршен женски врв за спарув

Останете ладни и удобни во секое време со овие разноврсни маици со 3 / 4 ракави со вратот Совршено како пр�

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

Како и многу други свршени парови можеби сте под само карантин или вежбате социјално дистанцирање наме�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Сезона : fall и зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : долг ракав...

95% полиестер, 5% спандекс Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите Карактеристик

Руска Сина Мама Со Цвеќиња и Стрели Женска Маица За Вратот Прави прекрасен подарок За денот на Мајката з

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Scroll