Ново
Женски Блузи Блуза Мода Кратки Ракави Графички Отпечатоци Женски Маици V-Вратот Летна Туника Маица Сребрена XL

Женски Блузи Блуза Мода Кратки Ракави Графички Отпечатоци Женски Маици V-Вратот Летна Туника Маица Сребрена XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица.93" ракав : 20,5 См/8,07" ДОЛЖИНА : 62СМ/24,41" големина : л сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42,52" рамо : 44см/17,32" ракав : 21см/8,27" ДОЛЖИНА : 63,5 см/25,00" големина : xl сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 114см/44. Информации за производот : . -Тип на јака : V-Големина НА Вратот : S САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 96cm/37.Одговараат За Лето и Пролет.30" Големина : Xxxl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 126cm/49. ●"НАТПРЕВАР" : Одлично оди со шорцеви, фармерки, хеланки, спортски панталони или здолништа.Моден стил,удобен. Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас.72" Ракав : 21. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : женски врв; женски врвови; обични резервоари за жени; тенковски врвови жени трендовски; блузи за тенкови; женски блузи и блузи облечени; женски врвови лето; летни резервоари; летни блузи; блузи за жени; женски летни врвови; маици за жени; зелен кроп топ; камизола за жени; тренинг; женски врвови со кратки ракави; женски краток ракав; жени со кратки ракави; женски кошули со кратки ракави ракав; летни Врвови за жени; деловни секојдневни облеки за жени; кошули за жени; блузи за жени облечени секојдневно; женски резервоари;. - Повод : Секојдневен, Патување, Одмор, На Отворено, Шопинг, Запознавање, Ноќно Излегување, Забава, Роденден.86" должина : 68cm/26. - Материјал : 100% Полиестер-Земја на Потекло : Увезена.46" должина : 65см/25.82" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.77" € "МАТЕРИЈАЛ" : 100% ПОЛИЕСТЕР.24" РАМО : 46СМ/18. - Пол : Мажи.

Главните својства

Избор на купувачот

32' Должина : 68см / 26 Разновиден Натпревар : оваа секојдневна кошула е дизајнирана да се спари со вашите ом�

Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдн�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

02" Должина : 71cm / 27 Се препорачува миење раце или машинско перење со ниска температура,Миењето Раце би бил

67 "Ракав : 64см / 25 Уживајте Во Вашето Време За Купување! Мојот Dear JGGSPWM Жените Паѓаат Долги Ракави Возбудува

94" Рамо : 41см / 16.93" ракав : 64см / 25.14" Ракав : 62см / 24.59" Должина : 67см / 26 Повеќе прилики : Секојдневна работа, ка�

Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење НатпреварСпарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансам

Одлично за временските услови Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.24 "Должина

: ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128136см / 50 темносина за жени setwomen s и blousesmoshion halter блузи з�

По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови Информации

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима ◑П5 : како да го исчистите? ◑П4 : Дали ќе се намали или избледи? ◐А5 : Препо�

Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно Ласкање На Повеќето Типови На Тело Дизајн : Секојдневн

Scroll