Ново
Женски Дами Мода Цврсти Клинови Обична Лента За Тока Римски Чевли Сандали

Женски Дами Мода Цврсти Клинови Обична Лента За Тока Римски Чевли Сандали

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Чевли Сандали.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.77 см/9" нога широк : 8см/3.2"Платформа Висина : 2,5 см/1"пакет : 1 Пар Женски Чевли(не вклучувајќи Кутија За Чевли) женски дами мода.3" нога широк : 10см/3. Цврсти Клинови.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2.45 См/10" нога широк : 9.7" ГОЛЕМИНА : 41 сад : 10 Велика британија : 7 еу : 40 нога должинат : 26.7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 9 велика Британија : 6 Еу : 39.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.5 Нога Должинат : 22.2" Големина : 37 САД : 6.

Главните својства

Избор на купувачот

Совет дизајн стилски, поглед, личност,имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Малку ѕвезди од Пазарот На Џојбај.Ве молиме има

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мод�

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

☑ ☑●Женски Сандали И Папучи ● удобна и мека, нелизгачка ѓон, постава што дише Ќе ги чувате овие луксузн

Чевлите За Облекување Алфани Ками имаат Синтетички горен дел со Ѕиркање Вештачкиот надворешен ѓон дава

Женски Сандали Со Поддршка За Лак Летна Мода Секојдневни Удобни Издлабени Клин Сандаликарактеристики :

Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Стил на пети : Кружен прст Пета Висок Стил : Клин Метод

Чекор во шик стил со сјајни клинови Од Бринли Ко Овие чевли имаат врежани сјајни горни делови кои создав

Забележете и споредете ја табелата со големини, сигурен сум дека ќе ви помогне.Кога сандалите и крајнат�

Различни Прилики : Без разлика дали на плажа, шопинг, на одмор, градинарство или состанување, сандалите з

5 Велика Британија : 6.7"40863925,0 см25025см / 9,8"418,56,54025,5 см25525, 5см / 10"42974126,0 см26026см / 10,2"големина : 37ус : 6,5 велика бр�

Со горниот дел со прерамки и клин пета, Розовата Етикета Кимберли 04 Клин Сандала Е совршен додаток на ва�

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.57" Пакет : 1 Пар Чевли( Не Вк�

Бренд и СтилАеросоли Партија Кадифен Ширина Средна (Б, М)Вистинска Боја Црна Ткаенина Материјал Ткаен�

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

5 ЕУ : 36 ЈП : 23 Пета Висок Стил : Платформа.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Диз�

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

Летни Дами Чевли Риба Уста Средна Клин Пета Метална Тока Женски Сандали Карактеристики : Лесни Сандали,

Рамниот ѓон и амортизираното подножје обезбедуваат неспоредлива удобност, што ви овозможува да ги носи

Гузом Жена Летни Сандали Обични Ортопедски Сандали Со Поддршка На Лакот Бемија Плажа Клин Сандала Лето

Scroll