Ново
Женски Дуксери Дуксери Женски Дуксери Темно Сиви

Женски Дуксери Дуксери Женски Дуксери Темно Сиви

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Сезона : umn, Зима, Пролет. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : О-Вратот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1*Женски Дуксер.Боја Дуксер За Женска Табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 69см/27.17"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : л велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95"големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" РАКАВ : 65см/25.59" должина : 72см/28.35"големина : ххл Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 Биста : 134см/52.76" Рамо : 52СМ/20.47" Ракав : 66см/25.98" Должина : 73см/28.74" Заоблено Деколте со детали за хаубата, долго ракави,БЛИСКУ ФИТИНГ ПУЛОВЕР со Џеб. Овој Симпатичен Дуксер За Жени Или Тинејџерки Девојки, Добро Со Фармерки, Хеланки Или Чизми За Кул И Стилски Изглед. Памук, Полиестер. Бојата Може Да Биде Малку Поинаква Поради Различниот Дисплеј И Резолуција. Одлично За Носење Секојдневно, Излегување, Забава, Работа, Секојдневна Облека, Шопинг, Клуб. Одговараат За Сите Сезони. Женска Качулка За Пуловер, Изработена Од Полиестер, Памук И Спандекс. Мека Лесна, Удобна И Лесна За Носење. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент Нагоре,Преголеми, Долги Ракави/.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе Линијата за шиење на рамото е деликатна и мазна, а �

Дождот е Само Плачење На Бог, веројатно поради нешто што сте го направиле Сега нашата најпродавана пону�

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини..

Јотами гроздобер џемпери за Ноќта на вештерките Графички џемпери на џотами, графички џемпери за џемпер�

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Ракав : 50см / 19,69" Рамо : 55см / 21,65" Должина : 67см / 26,38"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Жените Мода Секојдневен Цветни Печатење Лабава Голема Големина V Вратот Средна должина Фустанкарактер

Сезона : umn, Зима, Пролет Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер Тип

Верувам дека ќе ти се допадне! Материјал : светло, удобна и еластична добра топлина; Миење на рака во ладн

Женски Есенски Лабав Дуксер, Еднобоен Ревер Со Половина Патент Со Долг Ракав Модерен Преголем Пуловер...

Дуксери за Жици За Жени Пуловер Дуксер За Жени Маици Со Долги Ракави За Жени Врв Со Долги Ракави За Жени..

пуловер на вратот на екипажот со пруги џемпер од екипажот со пруги женски дуксер со шарени пуловер со до

Извинете За Непријатностите Совети : ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате (НЕ Г

Женски Зимски Секси Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Отпечатена Редовна Блузакарактеристики : 1...

Женски Лесни Долги Ракави Обични Врвови со Качулка со Качулка Ве молиме проверете Ја Табелата Со Голем�

Зимски нараквици, зимски палта за жени, зимски животни животни, зимски дозвола, зимски јакни за мажи, зим

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Должина На Ракавот : Долг Ракав.87" Ракав : 49см / 19 Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, С�

тбви женска маичка со качулка со долги ракави пуловер дуксери за жени вкопчиња за вратот жолта Значи, бе

Женска Мода Секојдневен Удобен Еднобоен Лабав Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Дуксер Екстра Долг Ду�

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 62см / 24,41" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 116см / 45,67

Големина Забелешка : зимската јакна нуди стандардно вклопување.Мулти Џебови : 2 странични џебови со пате

Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се

Одлично За Aut И Зима, Одмор И На Отворено.56"Size : SBust : 114cm / 44 Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува ваш�

поштенски дуксер со качулка женски 3х Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите н

Останете пријатно додека изгледате симпатично во ова, без графикони, графички качулка во боја на бои то

Куче Човек И Лил Пити ВозрасниЈуниори Исечени Пуловер КачулкаОфицијално Лиценциран Куче Човек Облека

Scroll