Ново
Женски Џемпер Со Големи Димензии Fall Зима Пуловер Со Долги Ракави За Капење Секојдневни Лабави Плетени Врвови За Џемпери

Женски Џемпер Со Големи Димензии Fall Зима Пуловер Со Долги Ракави За Капење Секојдневни Лабави Плетени Врвови За Џемпери

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.84

Модна Женска Блуза Со Долг Ракав Каузален Пуловер Врвовикарактеристики : 1, Карактеристики : Секојдневен, Долг Ракав, Цврст Капут2, Материјал : 95%полиестер+5%спандекс, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен.3, Прилика : Запознавање, Секојдневен, за работа, домашен Одмор и повеќеповеќе ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Пол : женска должина на Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Џемпер. Забелешка Ве Молиме погледнете ја табелата со големини во сликите на производот пред да нарачате за да се осигурате дека се вклопува. ПРИЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ-Прецизната изработка го прави овој женски плетен џемпер со пуловер одличен квалитет, привлечен и издржлив. Ултра-меката ткаенина е удобна наспроти кожата, Благодарение на нејзината мека висококвалитетна ткаенина, може да се чувствувате пријатно меки на кожата. Моден Дизајн-Женски Џемпер Со Долги Ракави, Врв за Пуловер со Врат/екипаж, Топли Џемпери, Лежерен Џемпер Со Буци Џемпери, Плетени Зимски Џемпери Скокачки Врвови. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ-Носете го овој џемпер во студени денови со тексас фармерки. Овој едноставен, моден џемпер дефинитивно ве тера да излезете. Џемперот додава женски шарм во пар со секојдневни панталони, патики. Спарете се со панталони за да создадете врвен комплет за носење салон што можете да го носите во и надвор од куќата. Тоа е одлично за секојдневниот живот,канцеларија,одмор,училиште,улична облека,дом, колеџ. Нега На облека : миење Раце се препорачува за долгорочно носење. Не Избелувајте! Железо на тивок оган. НЕ мијте со топла вода, закачете или исушете ја линијата.

Главните својства

Избор на купувачот

Добредојдовте да ја посетите GVMFive, гардероба на секоја жена Овие врвови на жените од GVMFive се изработени о

It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 3 / 4 ракав блузи за

Женска Мода Секојдневно Шиење На ОВратот Контрастна Боја Маица Со Долги Ракави Блуза ве Молиме провере�

Педорт Женски Долг Ракав Отворен Преден Исечен Џемпер Од Кардиган за да го додадете тој дополнителен сл

31" должина : 69cm / 27.77"XL ГОЛЕМИНА : САД : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 110cm / 43 ☀●2022 СЕКСИ И СЕКОЈДНЕВНИ В�

Драго ни е што сте тука во продавницата БЕЈАСО и ви посакуваме добар шопинг! Бејасо Џемпери Страница...

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Womenените тенки копчиња со долги ракави врвови на блузи, пролетни модели, цврсти мали костуми Топ каракте

Womenенски плетенка ретро лето го уништи Халтер резервоарот Top Look Chic и софистициран во овој класичен елек..

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Врвови На Вр�

Сезона : пролет и лето пол : женски Материјал : Полиестер Карактеристики : издувани ракави, половината До�

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Лесен додаток на кој било изглед, овој кардиган со ракав со должина на лактот за жени е одличен главен га

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 58см / 22.83" Должина : 83см /

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 55см / 21.65" Должина На Грбот : 64см / 25.20" Големи�

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Рамо : 40см / 15.75" Ракав : 61см / 24.02" Должина : 67см / 26.38" Големина : М САД

Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, ви благодариме за соработката Деликатниот кро

Женски Обичен Моден Краток Ракав Почва Со Еднократни Гради Кошула Топфеатура : увезенотворен и блискок�

Scroll