Ново
Женски Фустан За Труба Ракав Кошула Фустан Со Корсет Традиционален Фустан Готски Ретро Долг Ракав Корсет Фустан Вестидос

Женски Фустан За Труба Ракав Кошула Фустан Со Корсет Традиционален Фустан Готски Ретро Долг Ракав Корсет Фустан Вестидос

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

59" ДОЛЖИНА : 103см/40. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Еластичниот материјал совршено ја прегрнува вашата фигура и сечењето на телото создава заводлива силуета.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 105см/41.34" Половината : 95см/37. Спарување очила за сонце, модерна капа или високи потпетици, ќе бидете попривлечни.31" Половината : 100см/39.31" ракав : 67см/26.34" големина : xl Големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 120см/47. Висок растеглив материјал со добра мекост, удобен за носење.38" должина : 107см/42.Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според нашата табела со големини.28" ракав : 68см/26.37" Ракав : 65см/25.

Главните својства

Избор на купувачот

Мода Женски Плус Големина Коскени Корсети Облека За Обликување Цврста Секси Долна Облека Обликувањека�

71" Материјал : Фустанот Е Изработен од Супер Мека Ткаенина, Лесен, Не Проегирен, Не Леплив, Течен, Удобен З

Совршен за претстојните летни денови ®Натпревар●Класични разноврсни макси врвови од ками лесно се сов

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80см / 31.50" Под Биста : 6476см / 25.2029.92" Врвови Должина : 34см /

Спецификации Материјал : Спандекс Пол : Жени / Девојки Дизајн На Моделот : Цвет Стил : Мода, Секојдневен Со

Женски Секси Гроздобер Готски Партија Цветни Чипка До Тенок Корсет Bustier Цевка Врвови Карактеристики :..

облека за жени за контрола на стомакот, боди за обликување, костуми за тело за обликување за жени,облека

Tejiojio има за цел навремено да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник На

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Женска Долна Облека Корсет Чипка Долна Облека За Спиење Долна Облека Блузи+Краткикарактеристики : 1.Ста�

Големина : С Биста : 7680см / 29,92"31,50" Половината : 5862см / 22,83"24,41" Големина : М Биста : 8185см / 31,89"33,46" Половината : 63

Големина : С Биста : 8494см / 33.0737.01 " Половината : 6484см / 25.233.1" Големина : м Биста : 8898см / 34,6538,58 " Половината : 6888

Затворање : стил На Пуловер, копче напред, Задно копче со клучалка итн Измерете и изберете ја вистинскат�

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 9095см / 35 ♗ ♗ ♗ ♗ ♗ Дуксери за жени, што е до 18% попуст♗ �

Женски Обичен Облик Суспендер VВратот Елек Врвот Без Ракави Обичен Елек Врвот Корсет Тело Обликување Об

Големина с Големина с : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 7175см / 27 ●Подобра Услуга За Кл

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Блузи Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода, Дневен Материјал : Тип На По�

Сезона : Fall Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен Должина на ракав�

Scroll