Ново
Женски кошули со краток ракав за кратки ракави, жени со краток ракав, цветни печатени сончогледи со тркала вратот, блуза со маица маица

Женски кошули со краток ракав за кратки ракави, жени со краток ракав, цветни печатени сончогледи со тркала вратот, блуза со

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1. е направено од висококвалитетни материјали, издржлив дополнет за вашето дневно носење.2. личност дома или на работа.4.Ова лесен, врвовите е совршено за тие удобни денови! 5. Продолжете со подобрувањето со цел да ја направите облеката поудобна.Сезона : Четири сезони. Полиестер.style : casual.fashion.sleeve должина : краток ракав.collar : тркалезен врат.fit : fits ture to size.thickness : standard. Како да се мие : рачно миење ладно, висат или суво. Што ќе добиете : 1 пк. Womenените врвови . Bellвонски женски кошули со кратки ракави за кратки ракави, жени со краток ракав, цветни печатени сончогледи, врвови на вратот, блуза со маица. Материјал : женски врвови и блузи се изработени од рајон/полиестер/спандекс. Обичната женска кошула се чувствува многу мека и удобна. Тоа е дише, но непроирни женски маици со краток ракав за кратки ракави . Функција : Оваа маичка со кратки ракави за влага за влага Премиум за дишење што е помека и потрајна. Многу е удобно и затегнување за носење. Тоа е убава рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста . Совршен натпревар : Може да биде совршено совпаѓање со фармерки / хеланки / шорцеви / јога панталони / обични панталони / синџир на џемпери итн. Оваа обична и симпатична кратка блуза е несомнено ваш најзадоволителен избор . соодветно Прилики : Овој врвен кошули со кратки ракави ќе биде задолжителен предмет во гардеробата и може да се носи во многу различни прилики, како што е да останете дома, забава, датира, шопинг, клуб итн. Совети : Се препорачува да се миете со Студената вода, не бели! Проверете ја табелата со големина пред да нарачате.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Чистење на кошули, женски кошули, женски кошули Краток ракав

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

Надградете ја вашата гардероба со нашата стилска колекција на женски кошули и врвови Со фокус на дизајн

Должина На Ракавот : Краток Ракав.24 должина69СМ / 27 Женски врвови.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони,

Зодгу Лето Женски Лабави Блузи Плус Големина Блузи Кошули 2023 Зделки Женски Врвови Со Кратки Ракави Град

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Должина : 75cm / 29.53" Големина : L Бист�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека...

Овој врвен декор на копчето му дава на канцелариското шик сосема ново значење : овој горниот декор на ко�

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

&&Големина Шема : Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см / 40.94 "Рамо= 46см / 18.11"

П : дали чеша материјалот од врвовите од тантела? Дизајн : И главниот дел од врвовите е изработен од 100% по�

Женска Мода V Вратот Три Четвртини 3 / 4 Ракави Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер карактеристики : 1.It израб

Женски Голем Лабав Принт Шифон Кардиган Крема За Сончање Палто Блуза На Плажа Блузи ве Молиме проверете

Материјал : полиестер Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за н

Scroll