Ново
Женски Обичен Моден Краток Ракав Почва Еднокреветна Кошула Врвот Темно Сина 2XL

Женски Обичен Моден Краток Ракав Почва Еднокреветна Кошула Врвот Темно Сина 2XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 331.04

Женски Обичен Моден Краток Ракав Почва Со Еднократни Гради Кошула Топфеатура : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски топсизеусукеускеубустовирамни должини 4834104cm/40.94"40cm/15.75"29cm/11.42"64cm/25.20"M61036110cm/43.31"41cm/16.14"30cm/11.81"65cm/25.59"L81238116cm/45.67"42cm/16.54"31cm/12.20"66cm/25.98"XL101440122cm/48.03"43cm/16.93"32cm/12.60"67cm/26.38"XXL121642129cm/50.79"44cm/17.32"33cm/12.99"68cm/26.77"XXXL141844136cm/53.54"45cm/17.72"34cm/13.39"69cm/27.17" Големина : И Карактеристики Круг Вратот / Прилагодливи Лента. Цврст контролен среден панел за измазнување на стомакот и грбот. Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Главните својства

Избор на купувачот

52 "Должина 6 62cm / 24 вврвови на вратот за жени под блуза блузи за жени пресврт предни врвови за жени плус го�

❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобе

Големина : S Биста : 89cm / 35.04" Рамо : 36cm / 14.17" Ракав : 32cm / 13.0" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 93cm / 36.61" Рамо : 3

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 88см / 34.65" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 55см / 21.65" Должина На Грбот : 64см / 25.20" Големи�

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 17см / 6.69" Должина : 68см / 26.77" Големина : М Биста : 106см / 41.73

Tejiojio нов летен женски врв и панталони, моден градиент vвратот краток ракав, секојдневна лабава маица кра

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женска Лабава Кратка Предна Долга Задна Тенка Кошула Со Долги Ракави VВратот / Кошула Карактеристики : 1

Овој Moda 2fer е удобен, стилски и лесен за носење со ткаена јака, ракави и лак што ќе зачекорите во новата се�

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Рамо : 40см / 15.75" Ракав : 61см / 24.02" Должина : 67см / 26.38" Големина : М САД

It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 3 / 4 ракав блузи за

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

Големина : СРЕДНА Големина : САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Големина : Биста : 112см / 44 Забелешка : Рачно ил

65 "Должина : 65cm / 25 П Рокенрол Маици За Жени Секси; Долги Маици За Жени За Спиење; Кошула Со Копчиња Со Плус

Scroll