Ново
Женски Патент Дуксер Со Долги Ракави Комбинезони Дуксер Салон

Женски Патент Дуксер Со Долги Ракави Комбинезони Дуксер Салон

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Овој секојдневен комбинезон е изработен од мека полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност. Со качулка, долг ракав, боја и џеб детали, ве прават попривлечни и стилски. Совршено за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, јога, домашна облека, салон, одмор, активности на отворено или одмор. Модерен и секојдневен комбинезон од ЛАПА, со основен дизајн и секојдневен стил, се пробива до врвот на вашата гардероба ит-листа. Со качулка. Патент. Предниот Џеб. Долг Ракав. Опуштено Тенок Одговара. Дневна И Спортска И Дневна Облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S BUST : 100 CM / 39.37 '' Рамената до ракавот : 69cm / 27.17 '' Должина : 81cm / 31.89 '' Големина : M Bust : 105cm / 41.34 '' Рамо д

━━━━━━━━━━Обрнете Внимание На Споредбата На Големината━━━━━━━━━━Женски Есенски Моден Готс

Деколте : Со Качулка Тип На Шема : Животно / Барокна / Пеперутка / Камо / Автомобил / Цртан Филм / Синџир П�

Lbloe hoodiance качулка врвови за жени 2023 есен зимски зимски зимски дуксери за џемпери врвови на врвови со долг

Зимски нараквици, зимски палта за жени, зимски животни животни, зимски дозвола, зимски јакни за мажи, зим

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долг Ракав ОВрат Пуловер Врвна Блуза Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вкл�

1.Карактеристики : Секси Стил, Длабок VВратот Дизајн Долг Ракав, Комбинезон.2.Ткаенина : тоа е супер Меки В�

Дами Пуловер Џеб Врвка За Влечење Качулка Со Долги Ракави Секојдневен Принт Топ Блуза Џемпер Поштенски

Жени Мода Печатење Со Цврста Боја Хауба За Влечење Долги Ракави Врвови За Џемпери ве Молиме проверете Ј�

Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Цврст,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,

Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана : XLarge : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm

02" Големина : М Големина На Етикетата : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 104см / 40 Лесно се комб

52" Рамо : 46см / 18.50"совет : ако Не Разбирате табелата со големини, ве молиме прочитајте го ова (големината xl

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот со качулка Обрасци : Печатени...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 50см / 19.69 "Должина На Ракавот : 52см / 20.47 "�

Елаинили Модна Женска Скијачка Јакна Ветроупорен Снежен Капут Мода Удобна Секојдневна Разноврсна Јакн

женски пуловер дуксери тенки дуксери за жени женски преголеми дуксери големи дуксери за жени дуксери з�

Летни Женски Кошули Зимски Женски Обични Врвови Со Долги Ракави Дами Печатење Пуловер Жени Лабава Атле�

Не можете да погрешите со Оваа Смешна Симпатична Качулка За Лилјаци За Ноќта на Вештерките ЖенскаСлика

Scroll