Ново
Женски Врвови Краток Ракав V Вратот Плус Големина Туника Лабава Удобна Лесна Симпатична Трчање Јога Вежба За Вежбање Дами Облека Пролет Лето Врвови

Женски Врвови Краток Ракав V Вратот Плус Големина Туника Лабава Удобна Лесна Симпатична Трчање Јога Вежба За Вежбање Дами Облека

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 543.84

Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31" Должина : 72см/28.35" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 45см/17.72" Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 114см/44.88" Должина : 73см/28.74" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 46см/18.11" Големина : ххл сад : 12 еу : 42 Биста : 118см/46.46" Должина : 74см/29.13" Ракав : 23см/9.06" рамо : 47СМ/18.50" големина : хххл сад : 14 еу : 44 биста : 122см/48.03" должина : 75см/29.53" ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90" големина : ххххл сад : 16 еу : 46 Биста : 126см/49.61" должина : 76см/29.92" ракав : 25СМ/9.84" рамо : 49см/19.29" и машинско перење и рачно перење.Материјал : овој врв е изработен од лесна мека, удобна ткаенина, давајќи одлично чувство за допир и истегнување.Женскиот врв лесно се комбинира со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, за секојдневно носење, носење одморалиште,носење крстарење,забава, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн.Обичните врвови се популарни кај дамите од сите возрасти за секојдневен моден изглед,можете да го носите и како врв надвор од рамото.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете Разлика од 1 см Поради Рачно Мерење.; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Повод : Симпатичниот графички дизајн го прави убав за секоја случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Удобни и Меки : памучните кошули се толку лабави и удобни за носење што нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Стилот на врвовите е и секојдневен, елегантен и unique.It ќе ви овозможи пријатно искуство со носење во пролет, лето и aut. Обичните врвови одлично одат со фармерки, фустан, хеланки. Моден стил сите натпревар. Убав роденденски подарок, празничен подарок, божиќен подарок, за вашиот пријател и семејство. Спарете убаво со панталоните, хеланките, шорцевите, кошулите за кул секојдневен изглед, ве прават поубави, секси и елегантни. ДИЗАЈН : Лесен, Моден симпатичен графички принт блузи краток ракав, мека маичка облека, убаво носење со фармерки, хеланки во секојдневен.

Главните својства

Избор на купувачот

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули ост�

Комплетот вклучува 1 пинта премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како

Новата задна воздушна пружина на арнот а3027 За Шасијата Rangeер Спорт Л494 од Втората генерација Од 20142018 год�

Трансформирајте ги непознатите води во детални мапи за неколку секунди со Helix 9 CHIRP GPS G2 N Fishfinder од Humminbird...

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

спецификации : цветот цоап доаѓа со арома, долг рок на траење, свеж воздух постојат многу стилови на бои,

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Современи ЦрвеникавоКафеави Ориентални Теписи, 3 'х 5'...

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, М�

Информации За производот Сезона : летна Пригода : Секојдневен,Далиј Стил : Секојдневно Вклопување : одго�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, fall, зимски материјал : Полиес�

Кортни Прал претставува прекрасно Уметничко Парче Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х24, насловено "Цветн

Оваа слика содржи црвени елф чевли, црвени, сини и зелени снегулки и текст "Толку елфин симпатична" во си�

Оригиналниот Пријател е првиот член на нашето семејство на ликови и тоа е долгогодишен миленик на нашит

Колекција Боемски Килим Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени За моментално преуредува�

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато, 1,8 мм, дијамантсече, кабелски синџир Безбедно е прицврстен со затв

Цврст 10к Жолто Злато Неговата Нејзината Тркалезна Дијамант Кластер Појавување Трио Невестинска Свадба

Карактеристики на производот : Професионално рачно истегнување на платно е галерија завиткана околу од

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Боја : Темносина, Сива, Не�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Офика од пазарот На Џојбај.Спецификации : Еднос

Опис : Стакло Ветер Ѕвоно Со Јапонски Стил Модели изгледа тоа дава елегантен звук кога има ветер.печатен

Уметник : Рајан Фаулерсубјект : Животински Стил : Скандинавски Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Га

Капчиња чипка и вез добијте модерно преуредување во овој конструиран ансамбл со ленти Обоен чамбреј во

2Пакет Dpt 2 1 / 4 Инчен Влажен Дијамант Јадро Дупка Дупка Видов За Бетон И Асфалт, 21 / 4" Дијаметар x 16" Должина

Викерман 7.5 'x 54" Свежа Балсам Ела Вештачка Елка со 1376 пе / пвц совети и 750 Мултиобоени италијански duralit® LED

Колку Е Поголем Ѕидот Толку Е Поголема Уметноста! Сега ја воведуваме нашата најнова поставена големина

Оваа колекција на омилени Возила Со Топли Тркала од 1 : 64 скала е задолжителна за деца, колекционери за во

Информации за производот : Тип : Рингматеријал : Моисанитестил : природен облик : срцев стил : женски мате�

MSI е 3 во X 24 in.metropotaupe полиран порцелански булноза прикажува разни нијанси на елегантни кафеави тонови за

Scroll