Ново
Женски Зелени Кливленд Држава Викинзите Боја Блок Шорцеви

Женски Зелени Кливленд Држава Викинзите Боја Блок Шорцеви

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Овие Блок Шорцеви во Боја се совршен главен производ за сите љубители на Државните Викинзи во Кливленд. 4-насочната ткаенина за истегнување и рамните шевови создаваат удобно вклопување совршено за вежбање или навивање на вашиот тим од трибините. Шорцевите имаат сублимирана графика за да можете да ги поддржите Викинзите Во Државата Кливленд, каде и да одите. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 88% Полиестер/12% Спандекс. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Перформанси влага фитил ткаенина. Сублимирана графика и бои. 4-Насочна истегнување ткаенина. Увезени. Пред-закривениот појас мери прибл. 2.75" со 0.75 " еластична внатре. Големина на раб м приближно 3,75". Бренд : Вив Ла Фете. Рамен брава шиење.

Главните својства

Избор на купувачот

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени дизајн : два џеб Обрасци : Печатени Пакетот вклуч�

Вашиот стајлинг на топлото време е решен со краткиот Jordorache Vintage Charli Bermuda Со опуштено вклопување и ткаени�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Полу Шорцеви, Летни Секојдневни Шорцеви, Еластични По�

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара Со пространи џебови и затегнати елас�

Крајниот основен викенд : Валените шорцеви на Jeanан Jeanан Наменети за мешање на стил и удобност, овие шорц�

П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? Повод : Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Дневна

Женска Еластична Половина Работна Облека Во Американски Стил Тексас Секојдневни Краткикарактеристики

Сакајте ја должината на Шорцевите Од 9" Чино на Ли Овие шорцеви се изработени во памучна ткаенина што се �

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, изб�

Направете простор за вашите нови слави! Денимските шорцеви на времето и Тру, со единечна манжетна, се со�

Scroll