Ново
Жив Доказ Инстант Текстура Лак За Коса 1. Оз

Жив Доказ Инстант Текстура Лак За Коса 1. Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Оваа Лабораторија За Инстант Текстура Во Стилот На Жив Доказ Е производ кога сакате полнота и текстура што трае 5 ПАТИ подолго! Овој производ е специјално формулиран за рамна, безживотна коса. Таа користи нова технологија измислена од научниците за да депонира флексибилна, микро-шема на точки за задебелување на секоја специфична влакно на косата за веднаш да изгледа убаво и текстурирано. Овие точки на задебелување ќе додадат совршена количина природна текстура на секоја коса за да изгледа полна и секси. Овој производ е без сулфат, без силикон и без масло, така што ќе ја остави вашата коса поздрава Од кога Било Жив Доказ Спреј За Инстант Текстура 1,7 Мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Без разлика дали е на пат или брза, Лакот За Четкање Што Може Да Се Четка Себастијан Е совршен избор за бе

Ремек дело на главата на креветот Tigi Massive Shine Hairspray му дава на вашето тело и масивен сјај без да го мери на�

Опис Навлажнувачката Магла за Завршна Обработка на Бран Нову обезбедува доволна влага на вашата природ

Разгалете се веднаш Препуштете се на овој антистатички дефризер за измазнување што дава лесно подвижн�

Што е тоа : Лак За Задебелување Со Бумбари и Бумбари е сеопфатен спреј за поставување (густ или тенок) што

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина,

Што е овој производ? Бумбари И Бумбари спреј Де Режим Лак За Коса е повеќедимензионална алатка за стилиз

Испрскајте малку стил во вашата нега на коса Потребен ви е здрав начин да ја задржите формата на вашата �

Не аеросолниот спреј за коса и дава контрола на разлетувањето на косата без да го жртвува стилот формул

Пол Мичел Soft Style Супер чиста светлина за завршување на стилизирање на косата, достапен во лименка од 10 мл

Сега познатата последна мрежа на која сметате трае уште подолго! Создадете кој било стил конечната мре�

Лакови за коса кои користат цврсти смоли и оставаат стилови залепени на место, Ја Контролираат пробивна

Де Чудесната Амазон Серија Акаи Магла Кератин Зајакнување Спреј, 4.0 fl оз Маглата од умаи е спреј за стили

НеАеросолно Одлично Држење Никогаш Вкочането Никогаш Не Лепете Специјално формулирано за мажи : целодн

Тресем не тестира на животни и Е Сертифициран БЕЗ Суровост ОД ПЕТА Затоа, раскажете ја вашата приказна, �

Изоплус Кокосово Масло Сјај Лесен Спреј За Коса е збогатен со природно кокосово масло со витамински екс

Scroll