Ново
Живи Пиксели Вграден Лист Бела Лента Памучен Џеб 1000ТЦ

Живи Пиксели Вграден Лист Бела Лента Памучен Џеб 1000ТЦ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Цела сезона чист памук 18 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка. 100 проценти чист памук ќе ви овозможи поголема удобност после секое перење. Таа е пријателска за кожата и мека за да ве одржува пријатна без да се грижите дека ќе се разбудите испотени. Издржливиот Долг Главен Египетски Памук ве одржува топло во текот на зимата и ладно во лето. Квалитет и вредност за парите еколошки производ за вашата спална соба. Подобрата техника на шиење ја прави издржлива долго време или секојдневна употреба. Вграден лист со еластична наоколу силно ќе го држи вашиот душек и ќе ве заштити од сон. Тоа е производот што можете дури и Да Го Подарите на вашата блиска и драга еднаш со убава порака. 18 ИНЧИ ЏЕБ УДОБНИ МОНТИРАНИ ЧАРШАФИ На кои ЌЕ СПИЕТЕ - Завиткајте се Во чаршафите кои се вистинската комбинација на меки и јасни. Направено од 100% екстра долг главен памук, нашата колекција со висок број на конци е ладна и пријатна во исто време. Сатенскиот ткаење и високиот број на конци се дизајнирани за премиум, сјајна и мека завршница со путер. РАЗГАЛЕТЕ се СО ПРЕКРАСНАТА ТЕЖИНА ОД 450 ЛИСТОВИ ЗА БРОЕЊЕ КОНЦИ - донесете го дома луксузот на хотелот со чаршафи кои се меки и издржливи долго време. ВГРАДЕНИ ЧАРШАФИ За ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ - Дизајнирани да ги намалат брчките, силната еластика го заклучува долниот лист до крај околу вашиот кревет за уреден, напикан изглед. Ова обезбедува совршено и цврсто вклопување, така што листот не се појавува. Со извонредна изработка, разбудете се со постелнина што не е згрчена. ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ЈА МЕКОСТА ИЗМИЈТЕ ПО МИЕЊЕТО-квалитетот на ткаенината обезбедува издржливи и цврсти листови кои ја задржуваат бојата со текот на времето. Овие листови се перат во машина-топло перење, ладно плакнење и лесно сушење. Но, бидете сигурни дека не ги чувате чаршафите премногу долго во машината за сушење и веднаш преклопете за да избегнете брчки.

Главните својства

Избор на купувачот

Цела сезона чист памук 10 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка...

Цела сезона чист памук 40 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист п

Опис на производот дали сте пробале мастер парче во постелнина? Доживејте вистински луксузен ноќен сон

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Цела сезона чист памук од 18 инчи, поставен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист п�

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Цела сезона чист памук 14 инчен џеб опремен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист п

Пакетот Вклучува 1 Вграден Лист + 2 капак За Перница 1000 конец брои со луксузен изглед и свилен мек допир к

Цела сезона чист памучен кревет поставен за целосна удобност и луксуз, мекост и чистото занаетчиство 100

ПАКЕТ ОД 6 РАМНИ ЛИСТОВИ6 ПАРЧИЊА КОМБО ПОНУДА! Цела сезона чист Памучен Рамен Лист за удобност, мека и лу

Цела сезона чиста памучна постелнина поставена за целосна удобност и луксуз, мекост и беспрекорна изра�

Машина за перење Дополнителна длабочина за длабока комбинација на душек и топер Не само што нашата Пост

Постелнина Со мек Квалитет по Прифатлива Цена Убава И Ултра Шик, Дел од Нашата Слаткарска Колекција Опу�

Цела сезона чист памук 32 инчен џебен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист памук ќ

Спарете го овој комплет со соодветен капак за јорган или комплет за утешител, продаден одделно, за соста

Нашите Поделени Калифорниски Кралски Чаршафи се изработени од луксузна квалитетна ткаенина за постелн

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Сетот за броење на памук од домашен терен VCNY Grey Chevron 200тит 3 / 4парчиња сет за постелнина ќе го подобри цели

Цела сезона чист памук 28 инчен џебен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист памук ќ

Дада Постелнина Карирани Шарени Памучни Рамни Листови 23 Парчиња.Овие мазни памучни чаршафи додаваат л�

Донесете едноставност и модерен стил во декорот на вашата спална соба со нови Модерни Нишки комплет орг

Со антимикробна технологија Silverbac, Martex Clean Essentials Solids Setts Setts го одржува вашиот кревет посвеж подолго...

Цела сезона чист памук 9 Инчен џебен лист за удобност, мека и луксузна изработка 100 проценти чист памук ќ�

Scroll