Ново
Змеј Нов був Кит Детски цртани филмови Змеј Оул Аинимал змеј на отворено Забава за спорт за деца змејови змејови за деца на возраст од 4 години- лесно да летаат полие

Змеј Нов був Кит Детски цртани филмови Змеј Оул Аинимал змеј на отворено Забава за спорт за деца змејови змејови за деца на

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52

Нов був Кит детски цртан филм змејови був ainimal змеј на отворено Забава за спорт за деца китсфери : лесен за носење и удобно за употреба.Кит преклопување, простор, лесен за складирање. Дизајниран со модна шема, убав и класичен. Стабилно во .Ситливо за летање на отворено подрачје, како што се морето, тревни површини и други места. Материјал : карирана ткаенина : како слика прикажана Колор : Како што е прикажано сликата, вклучена : 1 x Китенотика : заради различни монитори или различни рефлексии во боја, како што се такви Како осветлување, позадина, итн., Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Змејови за деца на возраст од 4-8 години лесни за летање. играчки за учење и образование; Змејови за деца на возраст од 8-12 години. змејови за возрасни. Новости играчки и возбудувања; Играчки за девојчиња 4-6. Образовни играчки и игри; Играчки за 2 годишно девојче.

Главните својства

Избор на купувачот

Премиерните санки и парафоли се целосно сигурни, нераскинливи и не бараат никакво склопување...

Северна Ѕвезда Наставник Ресурси Билтен Одбор Сет Ќе ја осветли секоја училница!.Во мирен ден, змејот не

Премиерот Биплан Змеј е лесен за составување, изгледа возбудливо и е многу забавен за летање! Врз основа

Scroll