Ново
14К бело злато мажи и женски 20 дијамантски исечени ѓердан со отворен раб

14К бело злато мажи и женски 20 дијамантски исечени ѓердан со отворен раб

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3408.00

14к бело злато мажи е елегантно направено со висок лак за да го направи овој ланец навистина да ги импресионира сите оние што гледаат. Достапно во жолто злато, бело злато или розово злато и доаѓа во различна низа на должини и големини на ланецот. Погодно и за машки и за женски вкусови. Заклучувањето на јастог го прави овој ланец ветре кога го запечатува затворачот за безбедно заклучување. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени (Унисекс). 14к бело злато (бела боја). Цврсто злато. Јастог канџи. Без камен. Синџир на тротоарот. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Главните својства

Избор на купувачот

Направено во Мексико Безвременски класици Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но св

Сјајните кружни дијаманти и рубини искра по целиот бенд на овој прстен за венчавки, позајмувајќи заслеп

Прославете ја вашата посебна пригода со овој прекрасен миабела создаден бел сафир и дијамантски акцент

SL колекција 14 K Бело злато дијамант Руби Емералд Емералд 3парчен вечен опсег на прстенот Ситно изработен

Ierестока со треперлива и женственост, овој прстен за бесконечност во Миабела ја воздигнува својата обич

Размислен подарок за жената што ја обожавате, овој кубен цирконија камен и дијамантски срцев прстен е с�

Покажете ја својата loveубов кога ја подарувате овој блескав прстен за ангажман на Миабела Моисанит Соли�

Изразете ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти Создадено во ладно 10к бело злато, ово

Поставување на дијаманти : Поставете се Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра б

Овој прстен за ангажирање на црно белиот дијамант на Миабела, е совршен симбол на вашата loveубов кон неа..

Донесете го дома овој елегантен прстен за ангажман на Тангело Морганит и дијамант за да ја покажете ваш�

Аура од TJM користи само врвен квалитет Сваровски Маркасит, давајќи го накитот со нивната исклучителна п�

Ова 1 КТ Т.В Дијамант Три камени пресврт Сплит прстен за ангажман во 10К бело злато има 1 / 2 ct Камен од дијам

Scroll