Ново
16гр Титаниумска Дермална База За Сидро И Челична Топка Дермални Сидро Врвови Комплет За Пирсинг На Кожата

16гр Титаниумска Дермална База За Сидро И Челична Топка Дермални Сидро Врвови Комплет За Пирсинг На Кожата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без никел, висока полирана завршена површина, без иритации на вашата чувствителна кожа, никогаш не гребете на вашата чувствителна кожа. Возрасна Група : Возрасни. Марка : ЗС Материјали : Кожни Сидро Врвови Направени СО 316л Хируршки Нерѓосувачки Челик, еколошки метал.

Главните својства

Избор на купувачот

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) :

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка...

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Суво грозје се изложени на сонце, сочни сочни калифорниски суво грозје, затегнати во богато кремасто мл�

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Scroll