Ново
Глоквис Жени Дното Патент Фармерки Копче Тексас Панталони Плажа Истегнување Хеланки Панталони Со Висок Струк Црна М

Глоквис Жени Дното Патент Фармерки Копче Тексас Панталони Плажа Истегнување Хеланки Панталони Со Висок Струк Црна М

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 115.04

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висок Струк Панталони Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Со Џеб, Копче, Патент Боја : Светло Сина, Темно Сина, Црна, Сива (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучна Полиестерска Должина : Долг Долг Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. Модни фармерки обични тексас панталони, жан со висок струк, полите на ролна, секојдневни тексас панталони.2. Премиум тексас, главниот материјал е памук. Удобен и дише, добар единечен производ за вас во жешкото лето.3. Висококатница, еднобојна, тркалачка линија, вознемирувачка, класичен 5 џеб, мува со патент, затворање на копчиња.4. Одлично оди со блузи за резервоари, маица, исечени врвови, блуза, туника итн.5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тексас Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Слаби Фармерки, Се Водат Удобни Панталони Еднобојни Тексас Панталони. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модниот Жан Со Висок Струк Доаѓа Со Функционални 5 Џебови, Патент со Затворање На Копчиња, Обичен Дизајн и Раб Со Манжетни Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Тексас Панталони со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

Главните својства

Избор на купувачот

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во НПТ, За Упо

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО...

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој Розов Модерен и Современ кружен �

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Scroll