Ново
24 Длабоко 36 Широк 69 Камион за жица со жица со замрзнување со високи нивоа со капацитет на ЛБ

24 Длабоко 36 Широк 69 Камион за жица со жица со замрзнување со високи нивоа со капацитет на ЛБ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Чувајте и транспортот безбедно и ефикасно. Ролни на 3 "x 1/4 " полиуретански вртливите тркала (2 w/ сопирачка). 800 lb Вкупен капацитет на количката. 800 lb капацитет. Полиците за прилагодување на жицата ви овозможуваат да поставите височини на полиците на вашите потреби. Полиуретански тркала за лесна маневрирање во тесни области 2 со сопирачки. Висините на полицата можат да се прилагодат и репозиционираат на секои 1 инч. НСФ сертифициран за професионалци.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа практична мала единица за полици е одличен дизајн за прикажување книги, фотографии во рамка, мали с

Оваа полица од месинг од Кингстон вкусно додава дополнителен простор за складирање во вашата традицион

Оваа повеќенаменска конзола е совршена за складирање на забавни предмети како рекордни играчи, гроздоб

Проширете го вашиот систем за складирање на челична жица со класици во Севилја со полици Полјаците се к�

Чувајте и транспортирајте безбедно и ефикасно Ролни на 3" х 1 / 4" полиуретански вртливи тркалца ( 2 w / сопи�

Погоден за сите простории на кои им требаат дополнителни простори за складирање или прикажување...

Освежете го вашиот дом со овој кабинет за шик медиуми со елегантни линии нагласени од хардвер од розово

Чувајте и транспортирајте безбедно и ефикасно Ролни на 5" х 1 / 4 " Сите Вртливи Полиуретански Тркалца (2 w /

Furinno ПресвртNЦевка 4Ниво Повеќенаменски Полица Дисплеј Решетката носи недооценено жалба и фантастична �

Furinno ПакNЦевка Серија полици за складирање е докажано да биде најпопуларниот furnitureа мебел поради негова�

Децата Хилсдејл вклучува единица за складирање под поднесување Не е потребна пролет за кутии Матната с�

Идеален држач за брошури за внатрешна употреба со различни опции Прицврстувачките жлебови на четири ст

Индустриски одделение хром кошница полица се произведени од индустриски одделение јаглероден челик...

Од кујна до канцеларија, гаража до алишта и повеќе, овие прилагодливи единици за полици се дизајнирани д

Тип 304 Галванизиран челик произведен за најагресивни апликации и средини Доаѓа со (5) тешки Засилени Гал�

Стилски и модерен, Библиотекатаimми Етагере е привлечен додаток на секој дом Цврста челична рамка со сти

РЕШЕТКАТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ШИРОК РАСПОН БЕЗ ЗАВРТКИ СО ДРВЕНА ОБЛОГА ОБЕЗБЕДУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР З

Колекцијата Cielo нуди современ луксуз со впечатливиот два тона завршница и свежо, освежувачки дизајн Ова

Полката за оригами на Mac кај дома нуди удобно решение за многу од вашите потреби за складирање Можете да

Scroll