Ново
Aayomet плус големина летни фустани Нови 3Д печатени гроздобер фустан дами обични лабави санки со долг фустан без ракави со ракави, топла розова м

Aayomet плус големина летни фустани Нови 3Д печатени гроздобер фустан дами обични лабави санки со долг фустан без ракави со

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Плус големина летни фустани нови 3Д печатени гроздобер фустан дами обични лабави садови со долги фустани, без ракави, слој, долг фустан, 3Д печатено гроздобер фустан, дами, обични лабави садови, без ракав, без ракав, без ракав, летен фустан, летен плажа фустан. Материјал : полиестер, спандекс. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 280g. Големина на пакетот : 25x20x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Необичен еластичен еластичен половината на половината, кој е фустан за замав на плажа. Наши услуги : Сите прашања во врска со нашите предмети што можете да ги контактирате, ќе дадеме се од себе за да ви дадеме совршено искуство за купување . удобно, истегнување и лесен, многу мек. Фустаните за замав ќе течат кога ќе одите и ќе се чувствувате меко против вашата кожа . машина што може да се мие или да се мие со рака.

Главните својства

Избор на купувачот

89 " Женска Мода Обичен Ремен Без Ракави VВратот Отворен Грб Секси Печатење Лабав Фустан ве Молиме провер�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Овие Фустани се Направени Од Полие

31" големина : Xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115см / 45 Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеа

Жените Мода Секси VВратот Краток Ракав Шупливи Испечатени Надвор Рамо Фустанкарактеристики : изработен

ДизајнV Вратот Макси Резервоар Фустан, Без Ракави Долг Фустан, Бохо Цветни Печатење Резервоар Фустан Со

Женски Секојдневен Моден Тренд Печатен Фустан Со Ревер Со Долги Ракави : Спандекс Материјал : Удобни И м�

тоа ги нагласува вашите облини додека сеуште обезбедувате максимална удобност. Доаѓа со прикачен појас

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Дополнителни Спецификации : Бои : Сива Големина : Мсезона : Че

Материјал95%Полиестер 5%Спандекс.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Сов�

Едноставниот дизајн го олеснува спарувањето со многу додатоци, а стилот на алинија дава изглед за слабе

Совршен туника фустан за хеланки, хулахопки или поставување со палто, јакни, џемпери во пролет, fall и зима

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Ласкање На Повеќето Типови На Тело Материјал65%Полиестер, 35% Памук Ткаенина : 65%Полиестер, 35% памук, Лесен,

512 Дена Стандардно Брзо Време На Испорака.● Точно на големината, ве Молиме погледнете ја нашата табела с

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕВРА : 34 Wais : 64cm / 34.65" Должина : 36cm / 18.90"Големина : S САД : 6 ВЕЛИКА БРИТА�

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави...

Тип На Ставка : Цветен Макси Фустан Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 100% Полиестерска Облека Д

Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на комп

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Материјал95%Полиестер, 5%Спандекс...

Направете повеќе шармантни во овој карневал Направено од мешавина од памук За ноќта на Вештерките, заба

Карактеристики Круг Вратот, Цветни Печати Долги, Кратки Ракави момчиња фустан кошула Политика за гаран�

09"FrontLength : 39.19"BackLength : 50 : XLargeUK : 10UK : 14EU : 40Bust : 44 Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив

фустани за пролетна пауза, фустани од чај за жени,фустан со ѕвонче,цветен фустан за жени,цветен фустан,ф�

Надградете ја вашата летна гардероба со Нашиот прекрасен Женски Елегантен Летен Фустан Со Графички При

Женски Фустан Без Ракави Со Облоги Од Тантела, Слаба Облека Атрибут На Производот Материјал : Полиестер

Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Лето Секојдневен Сарафани Џеб Колено Краток Ракав Со Џебовикаракт

Дизајн : овие цветни печатени есенски фустани Со плус Големина се одликуваат со основни и класични, со у�

Scroll