Ново
Авамо Жени Летна Плажа Сарафан Цветен Принт Долги Макси Фустани Резервоар Без Ракави Фустан Одмор Секојдневен Кафтан V Стил НА Вратот G 4XL

Авамо Жени Летна Плажа Сарафан Цветен Принт Долги Макси Фустани Резервоар Без Ракави Фустан Одмор Секојдневен Кафтан V Стил

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 335.84

Дизајн-V Вратот Макси Резервоар Фустан, Без Ракави Долг Фустан, Бохо Цветни Печатење Резервоар Фустан Со Џебови, Лето Плажа Сарафан, Трендовски и Елегантен. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : женски резервоар миди фустан, фустан без ракави за замав, л

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

*Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, ш

31" големина : Xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115см / 45 Удобни, добро прилагодени, боите не бледнеа

Пакетот вклучува : 1 табела со големина на фустан : Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 130cm / 51.18"Големина :

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Дополнителни Спецификации : Бои : Сива Големина : Мсезона : Че

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Овие Фустани се Направени Од Полие

Женски Секојдневен Моден Тренд Печатен Фустан Со Ревер Со Долги Ракави : Спандекс Материјал : Удобни И м�

а од боемски шик во вашата гардероба со Овој Женски Боемски Печатен Празничен Макси Фустан со Оглавник �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Лабави Фустани, Летен Сара�

Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан

Женска Мода Секојдневен Голем Цврст Елек За Суспендирање Со Кружен Врат Долг Фустан Во алинија, Прилика

Големина : Поради регионалните разлики, ве молиме измерете ја линијата на половината и прочитајте ја на�

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фус

Едноставниот дизајн го олеснува спарувањето со многу додатоци, а стилот на алинија дава изглед за слабе

89 " Женска Мода Обичен Ремен Без Ракави VВратот Отворен Грб Секси Печатење Лабав Фустан ве Молиме провер�

Женски Фустан На Плажа Фустан Со Пруги Печатен Сарафан Без Ракави Боемски Фустанкарактеристики : фуста�

Жените Мода Секси VВратот Краток Ракав Шупливи Испечатени Надвор Рамо Фустанкарактеристики : изработен

Scroll