Ново
Абтел Дами Сарафан Долги Фустани Боемски Фустан Жени Секси Одмор Резервоар Виолетова 2XL

Абтел Дами Сарафан Долги Фустани Боемски Фустан Жени Секси Одмор Резервоар Виолетова 2XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Класичен Сарафан За Гардероба. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Натпревар-Печатениот Резервоар Макси Фустан Со Потпетици Или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан Од Резервоар, Макси Фустан Без Ракави, Летни Фустани Од Камизола, Сарафан на Плажа, Фустан За Празничен Елек За Забави, Долг Фустан Со Дијамантски Принт, Фустан со Ремен За Шпагети. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн : Секси Боемски Дијамантски Принт Долг Фустан. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Ками Фустан Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.

Главните својства

Избор на купувачот

512 Дена Стандардно Брзо Време На Испорака.● Точно на големината, ве Молиме погледнете ја нашата табела с

Надградете ја вашата летна гардероба со Нашиот прекрасен Женски Елегантен Летен Фустан Со Графички При

ДизајнV Вратот Макси Резервоар Фустан, Без Ракави Долг Фустан, Бохо Цветни Печатење Резервоар Фустан Со

Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фус

Ве молиме, дозволете 13см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам M, L, XL, 2 XL (Follow the size ch

Мода Жените Лабава VВратот Фолија Печат Решетката Градиент Печатење Покритие Колк Фустан Ве молиме, Не �

Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на комп

ПриликаДизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Прија�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Овие Фустани се Направени Од Полие

*Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, ш

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

Плус Големина Фустан За Жени V Вратот Лето Секојдневен Сарафани Џеб Колено Краток Ракав Со Џебовикаракт

а од боемски шик во вашата гардероба со Овој Женски Боемски Печатен Празничен Макси Фустан со Оглавник �

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : женски резервоар миди фустан, фустан без ракави за замав, л

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустанбој

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕВРА : 34 Wais : 64cm / 34.65" Должина : 36cm / 18.90"Големина : S САД : 6 ВЕЛИКА БРИТА�

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

НатпреварЦветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне

Жените Мода Секси VВратот Краток Ракав Шупливи Испечатени Надвор Рамо Фустанкарактеристики : изработен

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

1.Фустанот со среден и долг ракав го прифаќа дизајнот На Вратот V, истакнувајќи ја деликатната линија на �

Должина на подот формален фустан женски обичен фустан длабок v врат вратен летен резервоар дизајнер на �

Дизајн : овие цветни печатени есенски фустани Со плус Големина се одликуваат со основни и класични, со у�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Женски Фустан Без Ракави Со Облоги Од Тантела, Слаба Облека Атрибут На Производот Материјал : Полиестер.

Направете повеќе шармантни во овој карневал Направено од мешавина од памук За ноќта на Вештерките, заба

Плус големина летни фустани нови 3Д печатени гроздобер фустан дами обични лабави садови со долги фустан

Ласкање На Повеќето Типови На Тело Материјал65%Полиестер, 35% Памук Ткаенина : 65%Полиестер, 35% памук, Лесен,

Големина : М Големина Големина : XL Големина фустани со цветни печатени елеци за жени фустан со елек без р�

Scroll