Ново
Abtel Womenените макси фустани за фустани долги фустани секси лето лето плажа дами обична забава розова с

Abtel Womenените макси фустани за фустани долги фустани секси лето лето плажа дами обична забава розова с

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 479.84

Овие фустани се изработени од полиестерски ткаенини. Класична главна гардероба . Дизајн - макси фустан, долг фустан без ракави, фустан со цврста боја на бохо, сад за плажа, трендовски и елегантен. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Повод - Едноставен и дизајн на природата го прави овој фустан совршен за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Дизајн : Секси боемски цврст боја долг фустан. Ви дава прекрасно искуство со носење. Совршено е да се совпадне со високи потпетици, сандали, мини чанти како што сакате. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. Материјал - 88%полиестер 12%спандекс. Натпревар - Цврстата боја на макси фустан со потпетици или сандали за фантастичен изглед во текот на летото, ќе го сакате. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Може да го облечете и со кратка тексас јакна или кардиган, спарете се со чизми во есен и пролет.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот До 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

Тип на ставка : Сарафан За Жени Пол : Жени Жена,Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Црвена,Сина,Црн

Фустани За Рак На дојка За Жени Мода Розова Лента Печатење Туника V Вратот Без Ракави Макси Фустан На Кли

Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен : ХГолема Биста : 128см / 50,39" Должина : 133см / 52,36 "

☀●Клучни зборови на производот + Нето Предиво Вез Фустан Без Ракави Принцеза Фустан Памук Лен Возбуда �

Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти.П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашит�

плажа жени сатенски шпагети ремен мини фустани летни секојдневни летни вафли фустан за одмор фустан за

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите �

Зачудувачки Ова меко и свилено парче плус големина е задолжително за плакарот на секоја мода...

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Повод : Одличен фустан за жени секојдневен / плажа / забава / дневно / канцеларија / свечена / дома / одмор /

Прилики : Мини Фустанот Лесно Се Облекува И Се Облекува И Прекрасен Шарен Фустан Со Цветен Принт со два п

Струт како што мислиш со овој гламурозен црн макси фустан Фустанот се одликува со страничен отвор за до�

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ви дава Прекрасно Искуств

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате Ткаенината Е Мека и Ди

Спецификации : Материјал : Полиестер + Памук Боја : Бела / Црна / Кајсија Големина : С, М, Л, ХЛ Пол : Жени Воз�

Scroll