Ново
Јакната за меки и големи машки и големи машки јакна, до големина 3x

Јакната за меки и големи машки и големи машки јакна, до големина 3x

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Ако сте активни во текот на денот и ви е потребна заштита од време на дишење, испробајте ја јакната со качулка со качулка со качулка. Јакната е отпорна на ветер и отпорен на вода додека одржува дишеност, направена од 100% рециклирана ткаенина од полиестерска мека. Без разлика дали сте таму пешачење и велосипедизам, или само го шетате кучето или се упатувате во градот, оваа јакна се чувствува како што треба. Направено со рециклирани материјали : школка направена од 100% рециклиран полиестер. Обвината за отпадоци од вода штити од лесен дожд или снег. Интегриран, прилагодлив аспиратор за брзо и прилагодено вклопување. Школка отпорна на ветер има ентериер со мек допир за додадена топлина. Ткаенината за дишење нема да се здобие со милост додека работите пот. Активното вклопување на отворено овозможува голема слобода на движење. Внатрешни џебови на градите, затворени за дополнителна безбедност. Удобните џебови со патент со рака го одржуваат студот. Материјал : Надворешна обвивка : 100% рециклиран полиестер врзан со DWR, 5 K водоотпорен/3 K дише. Инструкции за нега : Машинска миење. Земја на потекло : Виетнам.

Главните својства

Избор на купувачот

Децата можат да го отсликаат времето на поминување на ангажиран и смирувачки начин Времето на гледање п

Дом на Artwallheading, отстранлив uralиден uralид мурал од Дејвид Ролинс ќе ја додаде оваа суштинска галерија зави�

Собранието на модулот за пумпа за гориво GMB изгради репутација во автомобилската индустрија за квалите�

Донесете во вечен, елегантен безгрижен изглед на кој било простор за живеење со панели за прозорци на пр

Оваа лирика од 32мм има сребрено тон ЦДзавршен бирање со римски нумерички индекси, движење со три раце и �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Valarie Wadesubject : Floral Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у

Тема : Флорална и ботаничка стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска м

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

Кордурите со висок пораст на славните розови жени се вклопуваат низ бутот и се разгоруваат од коленото �

Пакетот за кора од лична пица Kontos содржи две седуминчни, рачно истегнати кора од пица со маслиново масло

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Конструиран од висококвалитетни материјали, повеќе гроздобер стил на креветот за метална платформа во

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Артти

Наоткриени Женски Пижами Комплети Облека За Спиење Со Кратки Ракави Со Врат Со Капри Панталони Летни Пј

Техниката обезбедува брилијантен ефект на боја и мазна завршница што е невидена Од спалната соба до дне

Scroll