Ново
Ворден го мами маснотијата

Ворден го мами маснотијата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари омилени. Работи одлично со екстремно бавна брзина на тролање, но останува стабилно и се следи директно во струи и со поголема брзина на тролање. Со повеќекратни ритали и уникатно, едно парче обликувано тело и усна, маснотијата е изградена цврста за привлекување, кука и држи голема риба. Ворден го мами маснотијата : Тролс 10 ' - 15' на тест од 15 lb. 1/2 ул. 2 "должина.

Главните својства

Избор на купувачот

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон И

Изграден со око за детали, Оригиналниот Спортски Гроздобер Повратен Реверзибилен Кадифен Правоаголен �

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Scroll