Ново
Арвбитана Бебе Девојки Возбудува Ромпер Фустан, Чипка Без Ракави Лето Туту Боди+Лента За Глава

Арвбитана Бебе Девојки Возбудува Ромпер Фустан, Чипка Без Ракави Лето Туту Боди+Лента За Глава

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 220.96

Бебе Девојки Возбудува Ромпер Фустан, Чипка Без Ракави Еднобојна Летна Туту Боди+Лента За Глава. Големина(см)tttttttt. 70t Length : t28t Bust : t28пресврт : t36t Age : t0-6 Месеци. 80tlingth : t30t Bust : t29пресврт : t37t Age : t6 - 12 Месеци. 90tlingth : t32t Bust : t31пресврт : t38t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t34t Bust : t33пресврт : t40t Age : t18 - 24 Месеци. Големина (инч) tttttttt. 70t Length : t11. 02 t Bust : t11. 02 пресврт : t14. 17 таг : t0-6 Месеци. 80t Length : t11, 81 t Bust : t11, 42 пресврт : t14, 57 t Age : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t12. 60 t Bust : t12. 20 пресврт : t14. 96 t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t13. 39 t Bust : t12. 99 пресврт : t15. 75 t Age : t18 - 24 Месеци. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : секојдневен. Стил На шема : цврст. Должина на ракавот : без ракави. Материјал : мешавина од памук. Декорација : возбудува. Содржина На Пакетот. 1*ромпер+1*лента за глава. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобна Ткаенина : Изработена од висококвалитетна памучна мешавина, многу дише и погодна за кожата,може да му понуди на вашето бебе меко и удобно чувство. Дизајн : фустан за боди со еднобојна тантела без Ракави со возбудувања и лента за глава,супер симпатичен и привлечен. Прилики : Погоден за секојдневно носење, улица, шопинг, клуб, забава, фотографија и така натаму on.It е исто така одлична идеја за бебе покажете подароци за вашето слатко дете. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големини за бебиња на возраст : 0-6 месеци, 6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци и можете да изберете како што сакате. Што Добивате : 1*Ромпер+1*лента за глава.За вашето задоволително купување,проверете ја табелата со големини пред да го купите предметот.

Главните својства

Избор на купувачот

Градина Праска Цвеќиња Кучиња Пролет Велигден Градинарство Лажица Ткаенина од Страна на Дворот Лажица

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека Сим

Жените Врвови Краток Ракав VВратот Врвови Работна Униформа Денот На Вљубените Печатење Со Џеб Блуза Кар

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Опис Овие клучеви се направени од легура на цинк со добар квалитет, лесни и лесно носени, лесни за употре

Со 1 емитер : 245гр / 8,6 унца Единицата Е XP4 водоотпорна, има долго време на сервисирање, нема потреба да се �

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Овие Тешки валани Гумени Повеќенаменски Душеци се направени од рециклирана гума со дебелина од 1 / 4 инчи

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1 Течната с

Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Врат

Опис Прекинувањето на навиката е значително тежок товар за справување самостојно Со нашите контејнери

Кожа За Мајкрософт Бенд 2 Покрие Налепница Часовник Моќните Кожи се отстранливи винилни кожи за заштита

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал Големина

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Карактеристики : 1.It изработен е од матер�

Не Користете белило Совршен За Сите Прилики : овие женски костуми за пливање се совршени за Вас на Плажа,

Чино панталони Од КархартВИП изработени во памучна мешавина со вклопување морков Скриено затворање со

Опис Оваа ставка е торба за перење градник направена од материјал за долгорочна и практична употреба...

БАРКОД : 0098707471827r НАСЛОВ : Не Спие Наоколу [Макси Сингл] Од Атомската Корпа За Отпадоци На Нед (ЦД, Октомври

Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина Карактеристики : женски в врвови на вратот �

Трендвибе365 Женски Цветни Печати Издувани Ракави Кимоно Кардиган 3 / 4 Ракав Плажа Покријте Лабава Мала Т

Панталоните на оваа дама се вклопуваат лабаво и одговараат на вашата теретана или секојдневна облека...

Не гледам фустани комбинезони за жени / летни комбинезони за жени / комбинезони за жени лето / жени еднод�

1 висококвалитетен цпу алуминиумски материјал за максимална издржливост, долго време за употреба 2без и

Возење иглички.300 на чело со монтирана машина за перење алати во прав за изнајмување 0,145 инчи дијаметар �

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

Преносни Вибрирачки Вибратори За Жени, Стимулација На Клиторисот Стимулација На Клиторисот Клиторис С�

Четка За Чистење Завеси со решетки, Мини Четка За Чистење На Излезот За Климатизација Карактеристика На

Женски Секси Едноделен Мрежест Суспендер Чорапи За Цело Тело Мрежести Чорапи Еротска Шуплива Долна Обл

Scroll