Ново
Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Вратот И Олеснување На Непријатноста Фиксација На Фрактура На Г?

Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Вратот И Олеснување На Непријатноста

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Вратот И Олеснување На Непријатноста Фиксација На Фрактура На Грлото На Матката За Ресетирање Фиксна Мспецификација : Состојба : Тип На Ставка : Цервикален Коларматеријал : Пвц : Прибл. 50см/19.7 инм : Прибл. 53см/20.9 инл : Прибл. 59см/23.2 неупотреба : Погоден За фиксација на фрактура на грлото на матката, дислокација на грлото на матката, ресетирање на фиксна, итн. Пакет Листа : 1 х Цервикална Јака Забелешка : 1. Носете го според сопствената удобност и не го прицврстувајте премногу цврсто. 2. Кога има дамки на производот, можете да го исчистите со чиста памучна крпа за да ја отстраните прашината и нечистотијата. 3. Производот може да се измие и се препорачува рачно миење. Температурата на водата не треба да ја надминува при миење. На 40 Степени Целзиусови, користете неутрален детергент за да избегнете продолжено натопување за да спречите стареење на ткаенината. По миењето, треба да се исуши природно и да не се изложува на сонце. 4. Производот не треба да се пегла. Ве молиме ставете го на суво и проветрено место кога не се користи некое Време Прецизен алгоритам наоѓа позиција на мала дупка, така што заградата на вратот може да постигне потпорен ефект под услов на пропустливост на воздухот. - терминот употреба на овој производ може вратот и ублажување на непријатност. Погоден за ефекти врз болки во вратот предизвикани од часови работа, учење или возење. Посебен дизајн, висината може слободно да се прилагоди според висината на вратот на употребата. Погоден за фиксација на фрактура на грлото на матката, дислокација на грлото на матката, фиксација на намалување итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина Карактеристики : женски в врвови на вратот �

Кожа За Мајкрософт Бенд 2 Покрие Налепница Часовник Моќните Кожи се отстранливи винилни кожи за заштита

Семејство Појавување Божиќ Пижами Постави Мажи Жени Бебе Деца Миленичиња Облека За Спиење Ноќна Облека

Панталоните на оваа дама се вклопуваат лабаво и одговараат на вашата теретана или секојдневна облека...

Градина Праска Цвеќиња Кучиња Пролет Велигден Градинарство Лажица Ткаенина од Страна на Дворот Лажица

Големина : М Биста : 111см / 43.70" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 23см / 9.06 "Должина : 72см / 28.35" Големина : L Биста : 116cm / 45.67 "�

Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великод

краток опис не е достапен Во облик На Капка, мини големина и удобен за држење Изработен е од силикон, мек

Пол : жени Прилики : секојдневно, секојдневно Стил : секојдневен Должина на ракавот : долг ракав Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 24см / 9.45" Врвови Должина : 45см / 17.72" Половината : 64см / 25.20"

Испорака на енергија кога ви треба, Моќниот Макс МЛ912 12 Волти 9 ах користи најсовремена, тешка мрежа од ле

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

1 висококвалитетен цпу алуминиумски материјал за максимална издржливост, долго време за употреба...

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1...

Женски Секси Едноделен Мрежест Суспендер Чорапи За Цело Тело Мрежести Чорапи Еротска Шуплива Долна Обл

Возење иглички.300 на чело со монтирана машина за перење алати во прав за изнајмување 0,145 инчи дијаметар �

Четка За Чистење Завеси со решетки, Мини Четка За Чистење На Излезот За Климатизација Карактеристика На

28" Половината : 76106см / 29 Големина : С Големина.Карактеристики : оВрат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Машки дрес : сите изработени од 100% Зашиени / Везови Со Име сите броеви нови ткаенини Ретро Големина На Па�

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал...

Акварел Зајачиња Цветни Велигден Пролет Ткаенина Печатени Од Лажица Бти Органски Памук Плете Масти Че�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Карактеристики : 1.It изработен е од матер�

Жените Врвови Краток Ракав VВратот Врвови Работна Униформа Денот На Вљубените Печатење Со Џеб Блуза Кар

Тронмакс П2 Експерт Шок Монтирање со 5 / 8 "Адаптер Експерт Шок Монтирање со 5 / 8" Адаптер Целосно метално ц�

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Scroll