Ново
Аукфа модерен кадифен сегментален тросед во облик на кауч со реверзибилна касета- Отоман- Дневна соба Фрунит сет- сина

Аукфа модерен кадифен сегментален тросед во облик на кауч со реверзибилна касета- Отоман- Дневна соба Фрунит сет- сина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Сегментална тросед со chaise- Овој мал простор за реверзибилна сегментална тросед со подвижен отоман, можете да го поставите Отоман според вашата куќа и преференци за разноврсен дизајн на лангар.

Главните својства

Избор на купувачот

Сегменталниот тросед Винего постелнина е многу погодна за мал и среден простор, без разлика дали станув

Осигурајте се дека имате доволно седишта за целото семејство и гостите Со Бретонската Современа Ткаени

Препуштете се на пријатна релаксација во удобноста на вашиот дом со Тапациран Тросед Од 8 Парчиња Обиче�

Акцент троседот / дневна соба троседот пресек Троседот Тежини И Димензии И Опис Големина На Производи 10

Рај за пријатна релаксација, комикс карактеристики кадифен комфор, дизајн со чиста облога и простран пр

Софата Е совршено парче модерен мебел за да и дадете на вашата дневна соба освежувачка надградба...

Карактеристики прилагодливи на главата за одмор на главата Воздушна кожа ПВЦ Формулар Детали за произв

€Димензија Тежина : 158 фунти; мала големина l облик троседот Кој ќе дејствува како совршен центар за секо

Дневна во вашиот сребрен тросед од Вашингтон Капитал со двајца пријатели или се протегате сами и уживај

Удар назад и да се релаксираат со Се Мешаат Дизајниран да ги измие пречките што го попречуваат визуелни�

Стручно направена со цврста рамка од дрво за максимална поддршка за наредните години Перниките нудат о�

Совршено парче за речиси секој простор што бара повеќе седишта, Колекцијата Серта Palа Палисади 78 инчи...

Нето тежина : 179,5 фунти Квалитет направен со висина на седиштето со низок профил од 17,5 инчи, 33,5инчен висо�

Овој модерен и функционален мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор Погледнете ги сликит

Воведете ги линиите што течат На Каналот Посветете Тафтувана Изведба Кадифена Троседот во вашата дневн

Направете секој простор да се чувствува како дома со 52Инчното Љубовно Седиште Класично стилизирана со �

Опуштете се и оставете ги вашите грижи да лебдат додека сте завиткани во границите за добредојде на Ово�

Стилски и удобен, софата Петра е исклучителен додаток на секоја дневна соба Изградена Од поларно дрво, П

Направете ја вашата дневна соба привлечен простор со овој удобен и разноврсен тросед Лесен за чистење и

Нега на производот : влажна крпа со лесна, чистачка базирана на вода без детергенти Детали за производот

Овој извонреден пресек софа е модерен и класичен, носејќи едноставен, но елегантен изглед во вашиот дом.

Соберете ги сите за филмски маратон или ноќна игра со Овој Пресек Со Светло Зелен Кадифе Свртен Кон Десн

Овој пресек во форма на L L е произведен со квалитетен микрофибер и кожа за седење Развијте ја посакувана

Модерен, вкусен дизајн во најновите трендови на трендовите, Genенева троседот од Серта има удобно седење

Ви требаат седишта за канцеларија, студио или студентски дом? Кога станува збор за класичната елеганциј

Scroll