Ново
Базиреј Женски Тркалезни Деколте Врвови Женски Кратки Ракави Цврста Блуза Обични Туника Кошули Сини 2XL

Базиреј Женски Тркалезни Деколте Врвови Женски Кратки Ракави Цврста Блуза Обични Туника Кошули Сини 2XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Женски Тркалезни Деколте Врвови Женски Кратки Ракави Солидна Блуза Обични Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 100% Должина На Полиестерските Ракави : Краток Стил На Вратот : Тркалезна Шема На Деколте : Цврста Дебелина : Лесен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена од 100% Полиестер,растеглива ткаенина за дишење,мала тежина и добро се вклопуваат чувајте се ладни во текот на целото лето. Карактеристики : Женски Тркалезни Деколте Врвови Женски Кратки Ракави Солидна Блуза Обични Туника Кошули. Дизајн : Нашиот дизајн е едноставен и модерен, ве прави да изгледате слатко и трендовски . Уникатниот дизајн вклучува : Цврст, Краток Ракав,Тркалезно Деколте, е многу ласкав за повеќето типови на тело. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

Воведување На Нашата Женска Стандардна Маица Со Кратки Ракависовршена за секојдневно носење, лежење до

Најдобар Подарок! НА продажба ХИМИВЕЈ Женски Маици Персонализиран Симпатичен Принт Со Кратки Ракави Вр

Барате стилска и удобна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање в

Женски Маици За Летни Женски Секси Блузи V Вратот Долг Ракав Тенок Врв Кошули Половина Патент Лабава Жен

Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Рамо : 35cm / 13.78" Ракав : 45cm / 17.72" Должина : 63cm / 24.80" Големина : M Биста : 90cm / 35.43" Рамо :

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаXFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав Јак�

Чудесен 13 ти роденден за девојчиња Darkенски темни T Sh женска темна маица со маица, ги носи вашите страсти

Синко Де Мајо Смешни Маици Подароци Кошули Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки рака�

Подигнете го вашиот секојдневен стил со оваа девет Изработено во мека, лесна, плетена ткаенина, овој врв

Информации за производство : Пол : Womenseason : AllSeason Material : 95% полиестер, 5% Spandex Size Range : S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL, XXXXXLOCCASION

Ние создаваме новини кошули кои доаѓаат во различни теми Како Спорт, ПопКултура, Смешни Кошули, Америка�

Најдобрите Наставници Се Родени Во Декември Женска Маица Со Врат, совршен роденден или подарок за враќа

Кога е време за мета, достигнете време и маица на лактот на лактот и уживајте во стилската едноставност �

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Мазна и лесна, напред и назад (Има дури и погодно затворање на предниот дел .) Оди напред Носете ги вашите

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката Нема дизајн на задниот дел од маичката.О�

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Маици, Блузи, Летна Тун�

Не можете да погрешите со Овој Цртан Слон Со Клучна Женска Слика од Шатерсток што ви дава автентичен сти

Scroll