Ново
Кошули Со долги Ракави За Жени Тенок Ракав На Екипажот Со Долг Ракав Маица Со Долги Ракави

Кошули Со долги Ракави За Жени Тенок Ракав На Екипажот Со Долг Ракав Маица Со Долги Ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 243.04

Плетени култури џемпер пуловер, обични цврсти маици кошули, со шупливи дизајни, модни трендовски облека.29" големина : л биста : 84-100см/33.20"Length : 50cm/19.69"?€Уникатен дизајн v-Вратот, лабава, печатење, се релаксираат одговара.41"Length : 48cm/18.Големина : С Биста : 76-90см/29,92-35,43" Рамо : 34см/13,39" Ракав : 62см/24,41" Должина : 48см/18,90" Големина : М Биста : 80-94см/31,50-37,01" Рамо : 35см/13,78" Ракав : 63см/24,80" Должина : 49см/19.78"Sleeve : 63cm/24. Е девојки 90-ти облека, одлично На Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените, годишнината, прослави.

Главните својства

Избор на купувачот

Барате разноврсен и стилски додаток на вашата гардероба? Не гледајте подалеку од маицата за кратки рака

Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3 Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Ка

Може да се мие рачно и лесно се одржува за зафатен начин на живот Тие нема лесно да се намалат или истрош�

Оваа ставка е изработена од мека Памучна Ткаенина и продадена ОД ТВЗХ LLC.It е совршен женски врв за спарув

Udaxb женски врвови на женски кратки ракави Туника, лабава врвови, случајни плус големина врвови, плетени �

Материјал : Полиестер, Спандекс Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните мо�

Персонализираниот дизајн на градите го прави совршен за изразување на вашата уникатна личност, а целок�

[Карактеристики на производот] : 1 Материјал : Мешавина од памук, мека и удобна2 Карактеристики : Долг рака

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Божиќни Секојдневни Блузи Блузи Пуловер Маици Тип На Шема :

А4 Женска Маица За ЛадењеNW3201, А4, NW3201, ВАЈТ, XL, Маици, Женски Полиестерски Обични Маици;Абење На Перформанс

Scroll