Ново
Без граници јуниори еластични кожни шорцеви од половината на половината

Без граници јуниори еластични кожни шорцеви од половината на половината

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 447.84

Ајде да добиеме стилски! Овие без граници еластични шорцеви на половината во фиксна кожа финиш се дизајнирани да ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и високиот, без јаз на половината. Со предниот дел на копчето за влечење и факс, овие супер-ладни шорцеви имаат удобни надворешни џебови за да додадат малку повеќе леле во вашата гардероба додека ги спарувате со резервоар или мета. Исклучиво на. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Curve Hugging Fit. Подигање и инсејм : високи; 3 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со предно копче. Ockебови : 2 странични џебови, 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на кожа од кожа; Не-јаз на половината. Еластични кожни шорцеви од половината на јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Меките, удобни шорцеви од без граници се совршен избор за салата или само дружење Loveе ја обожавате ретро

Без граници Деним Бермуда Шорт нема пет џебови Краткото во Бермуда, исто така, располага со искривена по

Игра Поставете Натпревар Овој ватиран врв и шорцеви сет го носи вашиот сончев ден стил на нови нивоа на �

Без граници нуди опуштен стил со рафинирани детали со овие замотани шорцеви детално објавени со ветров�

Меки и затегнати без граници од шорцевите за велосипеди се удобни и лесни Овие шорцеви совршен избор за

Willе ги сакате овие на тренд тексас шорцеви од Мадден Cујорк со блокирање на предната и задната боја што ќ

Двојно удобност, двојно зголемена Пронајдете ги вашите нови омилени шорцеви со оваа 2пакет на плетените

Опуштениот, обичен стил направен како што треба поставете ги шорцевите на момчињата од 90 тите од без гр�

Ајде да добиеме трендовски! Неграниците на границите на помладите шорцеви се дизајнирани да ја ласкаат

Ајде да добиеме стилски! Овие без граници еластични шорцеви на половината, со забавна карирана шема, се �

Завршете го омилениот изглед без граници еластични шорцеви за тексас 2,5 во Inseam, Frayed Hem и уништени детали �

Изгледајте стилски и се чувствувате пријатно со овие без граници на чипката на јуниорите предни солидн�

Бидете удобни, но сепак стилски и во тренд со овој L.E.I Јуниори кратко со половината Ова кратко со високи �

Шорцевите за појас на лакот на лакот се карактеризираат со половината на хартиена торба, плетенка пред �

Обично, кул и ласкаво убаво! Овие тексас мама шорцеви од без граници се топло време за време на деновите

Мама знае најдобро Ниту една граница на мама шорцеви не се инспирирани од старите трендови, но сепак нуд

Одржувајќи го случајно без граници со лесно носење шорцеви од Чамбрај Забавен и удобен начин за носење �

Воведување на нашите "најнови" чипка момчиња шорцеви! Одликувајќи се со нашата забавна нова цветна шема

Кажете здраво на новиот супер висок пораст, трендовски шорцеви од славните розови Овие кривини шорцеви

Scroll