Ново
Без граници на мама шорцеви на јуниори

Без граници на мама шорцеви на јуниори

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 392.00

Обично, кул и ласкаво - убаво! Овие тексас мама шорцеви од без граници се топло време за време на деновите и викендите. Спарете го со омилениот резервоар или мета за целосен изглед на студ! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. Одговара : Curvy Fit. Подигање и инсејм : високи; 3 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : манжетни полите; јамки на ременот; истегнете тексас. Криво -мама на јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Само повлечете ги и одете! Без разлика дали барате да влезете во брз тренинг или треба да извршите грешк�

Засилете го вашиот летен стил без кратко граници, Juniors Paperbag Ултра високиот вреќа за хартија еластична па

Здраво на вашето ново одење за сезоната и пошироко Овие шорцеви на столар од без граници имаат еластичн�

Супермеки плетени шорцеви од без граници имаат ласкав, висок пораст и удобно, лесно вклопување Најдобро

Додадете малку интерес за вашата гардероба со топло време, без овие граници да ги плете шорцевите за бое

Бидете удобни, но сепак стилски и во тренд со овој L.E.I Јуниори кратко со половината Ова кратко со високи �

Ајде да добиеме трендовски! Неграниците на границите на помладите шорцеви се дизајнирани да ја ласкаат

Изгледајте стилски и се чувствувате пријатно со овие без граници на чипката на јуниорите предни солидн�

Гледајте флерт и симпатично во оваа плетена газа кратка со замотана лента за половината за совршени дет

Beе бидете подготвени за сончеви денови и топли ноќи во овие тексас шорцеви со славна розова Со манжетна

Добијте удобно во сетот со 2 парчиња салон на Wild Skye Одликувајќи се со исечена качулка со шорцеви за да се

Мама знае најдобро Ниту една граница на мама шорцеви не се инспирирани од старите трендови, но сепак нуд

Потпис од Levi Strauss & Co Womenенски обликување на фармерките за подигање на подигање се автентичен тексас пар �

Шорцевите за појас на лакот на лакот се карактеризираат со половината на хартиена торба, плетенка пред �

Подготвени да го завршите вашиот изглед? Ова кратко на Madden NYC може да се удвои како совршено дно на фести�

Добрата вест : Добивате два пара шорцеви за велосипеди Подобри вести : Тие имаат џебови за мобилни телеф�

Кажете здраво на новиот супер висок пораст, трендовски шорцеви од славните розови Овие кривини шорцеви

Вашиот стајлинг на топло време е решен со американскиот поло Асн Деним Бермуда краток Направено со исте

Завршете го омилениот изглед без граници еластични шорцеви за тексас 2,5 во Inseam, Frayed Hem и уништени детали �

Scroll