Ново
Болтон Мебел Есе 48 H Библиотека, Повеќе Бои

Болтон Мебел Есе 48 H Библиотека, Повеќе Бои

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Колекцијата Есекс нуди чисти линии и едноставен стил за координација со кој било стил на дизајн. Од Шејкер до преоден во современ, Есекс ви дава повеќе стилови. Оваа прекрасна колекција ќе трае многу години; совршена за вашата детска спална соба или гостинска соба. Библиотеката со три полици ги одржува вашите книги и ситници организирани и уредни. Болтон Мебел Есекс 48 " Ч Библиотека, Повеќе Бои : 2 прилагодливи полици. 1 фиксна полица. Материјалите од дрво и завршна обработка се тестирани и безбедни изградени да траат. 1-година ограничена гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Груб и подготвен дизајн на индустриски етагер убаво се занимава со модерен минималистички сензибилите�

Елегантен, современ, 78 " Висока, Кит Боја Челичната Библиотека со Шест Отвори обезбедува долна полица шт�

Оваа библиотека со 5 полица во едноставен, чист и заштеда на вселената, го прави разноврсна опција за скл

Покажете ги вашите омилени книги и украсни предмети во оваа индустриска инспирирана библиотека од 5 нив

Барате да создадете дополнително складирање во вашиот дом, но не сакате да жртвувате на стилот? Те покри

Три широки полици обезбедуваат многу простор за складирање за вашите книги и колекционерски производи.

Совршен за секоја локација, Колекцијата OFM Essentials 5 Полица Тенок Индустриски Библиотека располага со мал

Книжарницата Кидкрафт со Катче За Читање е популарна кај родителите поради неговиот паметен дизајн, цв�

Чувајте го или прикажете го Создадете одреден простор во вашиот дом за сите ваши работи без да морате да

Покажете ги вашите омилени книги, растенија и спомени со оваа истакната и разноврсна библиотека...

Со својата уникатна геометриска форма и топлите тонови на Лешник, оваа единствена Корамска Саќе Библио�

Цврста библиотека со пет полици има сјајна, ламинатна завршница Од Махагони и рабови со двоен радиус за

Современ стил од средниот век се среќава со рустикален индустриски дизајн во оваа книжарница за потпир�

Овие тешки книги со заварени челични книги нудат максимална сила за ефикасно чување и транспортни книг�

Обезбедете полици за вашите колекционерски предмети, книги и декор Со Пустинските Полиња Рустикален Ин

Организирајте го вашиот дом или канцелариски простор со повеќенаменската библиотека Ходеда...

Разубавете го вашиот домашен декор додека ги зголемувате можностите за складирање со оваа библиотека Н

Scroll