Ново
Божиќен Женски Фустан Снегулка Божиќ Божиќ Пуловер Џемпер плетен Мини Фустан О Врат Елен Црн Фустан Л

Божиќен Женски Фустан Снегулка Божиќ Божиќ Пуловер Џемпер плетен Мини Фустан О Врат Елен Црн Фустан Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа.Обезбедете пријатно искуство со носење. Големина : XXL Биста : 108cm/42. ①Карактеристики : божиќен женски фустан, дише, мек, удобен. Големина : XL Биста : 104cm/40.44 " Должина : 79см/31.89" Женски О Вратот Елен Снегулка Божиќ Божиќ Пуловер Џемпер плете мини Фустан информации За Производот : Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Дневен,Секојдневен,Партиски Материјал : Плетен Модел Тип : Елен Снегулка Божиќ Божиќ Стил : Секојдневен ракав должина : Долг Ракав Јака : О-ВКЛОПУВАЊЕ на вратот : Одговара на дебелината на големината : стандард како да се мие : миење Раце ладно,закачување или сушење на линија што добивате : 1 парчиња женски фустан божиќен Фустан Со долги ракави, Ви Овозможува Да Блеснете На Божиќниот Мек, Лесен, Пријателски За Кожата И Многу дише. Имаме венчаници за гости за жени летни фустани 2023 женски летни фустани розов фустан летен фустан розов фустан за жени бел фустан женски летни фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен тениски фустан плус големина летни фустани венчаница фустан за гости макси фустан црн фустан венчаница миди фустани за жени топол розов фустан За жени Фустани За враќање Фустан За сонце Женскиот фустан е изработен од полиестер, лесен и мек.Најдобар роденденски подарок, божиќен подарок,новогодишен подарок,свадбен подарок, подарок За Денот на Вљубените.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Летен Нов Тенок Фит Цврст Фустан Со Темперамент На Вратот Материјал : полиестер Боја : како што по

Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед,

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ласкање На Пов

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода VВратот Без Ракави Цветни АЛинија Фустани Долги �

Памучно влечење со висок струкпрингдатирање тинејџерска табела за големина : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА

Женски Летен Секојдневен Ремен Плажа Здолниште Материјал : Влакна Боја : како што покажува сликата, (пор�

Женски Палто Со Долги Ракави Со Двојни Гради Coот Палто Со Долги Ракави Качулка Без Качулка / јакна карак�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Големина на Кина : Големина

Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн ,Печатење, Долг Р�

❤оказии : Совршена целата сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искус�

Scroll