Ново
Земајќи Модни Секојдневни Бохо Лабави Фустани Со Возбуда За Жени Со Појас Со Кратки Ракави Миди Фустан На Плажа

Земајќи Модни Секојдневни Бохо Лабави Фустани Со Возбуда За Жени Со Појас Со Кратки Ракави Миди Фустан На Плажа

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Женски Обичен Фустан Од Бохо Возбуда форма На Мода, Лабаво Вклопување, Цветни, Миди, со едноставен и разноврсен стил, Многу Костум за Плажа, Дневно, Забава, Одмор, Одмор, Канцеларија Итн. Достапно во Различни Бои и Големини, Можете Да Ја Изберете Вашата Боја И Големина На Јаворит. Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате при испорака-уживајте во попустите за испорака на нивоа по оваа нарачка! Дише и Кул : Овој Женски Летен Лежерен Бохо Фустан Изработен од 95% Вискоза, 5% Спандекс Дише, Мек, Пријателски За Кожата, Удобен, Ви Овозможува Кул И Дише Искуство При Носење, Ве Одржува Ладни Во Ова Жешко Лето. Дизајн : Женски Лежерни Бохо Кратки Ракави Против Вратот Лабави Миди Возбудливи Фустани За Жени 2023 Година, Едноставниот Дизајн Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Надвор од Мода. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Натпревар : Стилот На Лето Секојдневен И Едноставен, Лесно Можете Да Се Спарите со Вашите Омилени Потпетици, Сандали, Очила за Сонце, Обетки, Капи Итн., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување Е Поддржано Од Нашата Гаранција За Задоволство На Клиентите. Доколку Не Сте Задоволни Со Вашето Купување, Ве Молиме Контактирајте не Со Какви Било Прашања или Грижи.

Главните својства

Избор на купувачот

Quzying е вашиот внатрешен извор за инспирација во стилот што мора да ја имате од глобалните инфлуенсери...

П2 : каков материјал од овие женски фустани?А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателс�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Спецификации : Бои : Сина Боја : 12 Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерска Пригода : Разн�

КарактеристикиСатенска ткаенина Со Сјај, долг ракав, еднобојна боја, должина на глуждот, разделени, фин�

Женски Летен Секојдневен Ремен Плажа Здолниште Материјал : Влакна Боја : како што покажува сликата, (пор�

Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн ,Печатење, Долг Р�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

Дебелина : Стандард Многу за носење, Нов Изглед Пол : Жените Повод : Повик Должина : Редовно Како да се мие

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ласкање На Пов

Почитуван клиент , Добредојдовте во нашата продавница Преференцијалната цена и квалитетот на горното

Scroll