Ново
Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде. Овие прекрасни сандали имаат уникатен дизајн на флип-флоп, вклучително и кожна кожна лента низ стапалото и симпатична квадратна тока. Благодарение на непречено стапало, нозете ќе бидат удобни во текот на целиот ден. ½ "клин на платформа во синтетички материјал од плута го комплетира овој зачудувачки летен сандал. Висина на потпетицата : 1 3/4-инчен. Тип на потпетица : клин. Платформа Висина : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Средна Горниот материјал : Faux кожа. Надзола на надворешни работи : Синтетички. Подножје : Подготвени. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Лизгачка пета што не знаевте дека ви треба, Колекцијата Емори По Патување Овој елегантен стил на лизгањ�

Нашите сандали со потпетици на „Амит“ од колекцијата „Гурари“ ќе станат starвезда на шоуто, привлекува�

Удобно како што е кул, колекцијата Deleece By Journee Оваа лесна сандала е усовршена со удобна пена од 4 мм Tru ™ по

Горниот материјал Стп Единствен материјал Гума Сцена : отворено, мода, секојдневен Стил...

Големина : 36 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35.5 ЈП : 23 ЦН : 230 Должина На Стапалото : 23см / 9.06" големина на етике

Нашите сандали со половина блок пета Даивија Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да се лулкате по ул�

Лизгачката сандала Керис Од Колекцијата Патување ќе ве натера да преминете од здодевно во обожавање Ни�

Сандалата Треена Од Колекцијата Патување ќе привлече комплименти каде и да одите Нивната луксузна вега

Сандалата Лидеа Од Колекцијата Патување ќе биде совршен завршен допир на секоја облека Нивната луксузн

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Блескав стил на облекување, Колекцијата Бронте По Патување Овој ретрокул стил е врамен со квадратен прс

Стил на пети : Женски Сандали Со Тркалезни Прсти Големина 5 Женски Родени Сандали 7 Женски Сјајни Станови

Најжешкиот изглед ова лето, колекцијата „Ариета од списание“ Оваа сандала со квадратни нозе има плете�

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

Овие супер разноврсни повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видов

Сандалите дивија Од Колекцијата Патување ќе ве остават да го правите среќниот танц со тоа колку удобно �

Блескав стил на облекување, Колекцијата Бронте По Патување Овој ретрокул стил е врамен со квадратен прс

Нашите Сандали Акели од Колекцијата Патување имаат влошка од пена од 4 мм tru comfort што ќе ги остави вашите �

Удобно како што е кул, Колекцијата Делеце по Патување Оваа лесна сандала е усовршена со подножје од пена

Веднаш додадете глам финиш на кој било изглед со колекцијата Adras By Journee Оваа лента со петици со потпетици

Совршен чевел за инспириран изглед од 90тите, Колекцијата Сајди Од Патување Овој ретро стан е без напор л

5" нога широк : 10.Опис пол : Жени,Девојка Материјал : Материјал За Стадо : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворе

Нашите Станови Енис Од Колекцијата Патување ќе ви го дадат тој совршен завршен допир на вашата облека, з

Нашите сандали Со потпетици Елидија блок од Колекцијата Патување ќе бидат еден од најудобните парови с�

Оваа сандала за лизгање го прави летниот стил ветре Сандал Sawyerr Slide од колекцијата Journee е направен со лук�

Сандалите дивија Од Колекцијата Патување ќе ве остават да го правите среќниот танц со тоа колку удобно �

Почувствувајте ја топлината и радоста на летото во текот на целата година со новата колекција на сандал

Scroll