Ново
Ournourneуни колекција женски касај вир удобна пена слајд со ниски блок -пета сандали

Ournourneуни колекција женски касај вир удобна пена слајд со ниски блок -пета сандали

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Веднаш надградете ја секоја облека со колекцијата Cassay By Journee. Оваа сандала за слајдови има совршена рамнотежа помеѓу резолуцијата и обичниот со ткаени детали и квадратни пети. Удобна пена од 5 мм Tru ™ стапало и мазна веганска кожа ја заврши оваа лесна сандала. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

2" нога широк : 10см / 3.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамноте

Удобно како што е кул, колекцијата Deleece By Journee Оваа лесна сандала е усовршена со удобна пена од 4 мм Tru ™ по

Сандалата Џамари Од Колекцијата Патувања позајмува луцитни детали од 90тите за ултра кул изглед...

Нашите сандали Со потпетици Елидија блок од Колекцијата Патување ќе бидат еден од најудобните парови с�

Нашите сандали со потпетици на „Амит“ од колекцијата „Гурари“ ќе станат starвезда на шоуто, привлекува�

Лизгачката сандала Керис Од Колекцијата Патување ќе ве натера да преминете од здодевно во обожавање...

Лизгачка пета што не знаевте дека ви треба, Колекцијата Емори По Патување Овој елегантен стил на лизгањ�

Таилин блок потпетици Од Колекцијата Патување ќе ве однесе од стари до задебелени букви со нивните горн

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Scroll