Ново
Брошеви За Жени Легура Капе Масло Птица Брош Модна Личност Животински Корсаж Игла Брошеви Во Накит

Брошеви За Жени Легура Капе Масло Птица Брош Модна Личност Животински Корсаж Игла Брошеви Во Накит

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Легура Капе Масло Птица Брош Мода личност Животните Корсаж Игла. Материјал : легура. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). брош иглички за жени модни Подароци : Игличките Може да Бидат Како Шик Подароци За Пријател Или За Себе На Божиќ, Нова Година, Роденден И Така Натаму, Секој Игла За Брош Има Добра Желба За Вас, Добар Божиќен Декор За Споделување со Членовите на Семејството и Пријателите. брошеви во накит. Секој Брош Има Прицврстувач За Игла На Грбот. Подароци. Моден Накит, Носењето На Оваа Пенлива Брошка Ве Прави Да Бидете Уникатни И Шармантни. брошките ги закачуваат жените. Широко Применливо : Комплетот Со Иглички За Брош Е Многу Погоден За Сите Возрасти И Може Да Се Носи Во Секоја Пригода. модни брошеви. Атрактивни : Нашите Иглички За Брош Главно Се Изработени Од Квалитетна Легура, Шарени и Сјајни, Доаѓаат Со Добра Изработка, Кул и Удобна Тактилност, Цврсти и Издржливи, Не Се Лесни За Бледнеење или Кршење, Погодни за Долготрајна Употреба. брошеви игла жени во собата. Изгледа Толку Слатко Со Светли Бои, Нивното Носење Ќе Ве Направи Поелегантни И Шармантни.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики материјал75% Памук / 25% полиестерска мешавина памучна двојна игла Манжетна џебен ПолВозр�

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

в / Спојката Основана Како автомобилска продавница за инсталација И поправка На А / Ц Во 1974 Година, Глоб�

Вмрежување производи Боја(и) : Бела; Должина : 60" Оваа декоративна мини кабелска обвивка од длинија, кориц

Проверете го овој прекрасен прстен од Изрази што Се Редат Изработен е од сребро обложено со родиум Овој

Трансформатори Филм Постер Печатење (11 х 17) Точка # MOVAI0569 ќе направи совршен додаток на вашиот дом или ка�

Lenovo Think Station P320 30 BH Кула 1 x Core i7 6700 / 3.4 GHz RAM 16 GB HDD 1 TB DVDПисател Quadro P1000 / HD Графика 530 Gige Победа 7 Pro 64битна

КОНТРОЛА НА ДОПИР 3Д СВЕТИЛКАЦрвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата Може фик�

Барате облека од 4 јули за вашето малечко? Не гледај подалеку, Ова Слободно Да Бидам Јас Бебе Боди Долг Ра

Тие велат дека сте она што го јадете, па ако тоа е вистина, дефинитивно сте "забавен човек" Јас сум Габи Со

Scroll