Ново
Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Бо Антички Калиграфија Пенкало Пишување Пенкало Училиште За Канцеларија

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Бо Антички Калиграфија Пенкало Пишување Пенкало Училиште

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Кутија Антички Калиграфија Пенкало Пишување Пенкало Училиште За Канцеларии Спецификација : Опис : ова е пердув натопи пенкало во собата со 5 натопи пенкало нипс, ги задоволи вашите повеќе пишување цел. Изработен од природен пердув, удобен за држење. Елегантни, антички и уникатни, совршени подароци за вашиот пријател, членовите на семејството и наставниците. Карактеристики : ова е пенкало за натопи, изработено од природен пердув и легура, елегантно, античко и уникатно. Можете да напишете 20-30 англиски букви или 20-25 Кинески знаци откако еднаш ќе го натопите мастилото. Доаѓа со 6 натопи пенкало, што може да ги задоволи вашите различни потреби. Висок материјал легура нога, за пишување, отпорни на абење, и не е лесно да се оштети. Лесен, многу удобен за држење, со што е многу корисен за вежбање калиграфија со него. Спецификација : Материјал : тип На Пердув + Легура : големина на рамен пенкало : 0,5 мм Заменете ја големината на прстот : 1мм, 2мм, 3мм, 4мм, 5мм боја На Пердув : Црвена, Црна Опција за Снабдување Со Мастило : Должина на пенкало со мастило : Прибл. 27см / 10.6 вонаменете Ја Должината На Прстот : Прибл. 3,5 см / 1,4 Инпен Стендер База : Дијаметар Прибл. 4,1 см / 1,6 Во Висина Прибл. 4см / 1.6 во големина На Кутија : Прибл. 30 х 12,5 см / 11,8 х 4,9 Инчи Тежина : 284гр Пакет Листа : 1 Х Пердув Натопи Пенкало со нога 6 х Замена Ниб 1 х Мастило Шишенце без мастило 1 х Пенкало Ниб База Ова е пенкало за натопи, изработено од природен пердув и легура, елегантно, античко и уникатно. Можете да напишете 20-30 англиски букви или 20-25 Кинески знаци откако еднаш ќе го натопите мастилото. Доаѓа со 5 натопи пенкало, што може да ги задоволи вашите различни потреби. Висока нога од легура на материјал, непречено за пишување, отпорна на абење и не е лесна за оштетување. Строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висок фактор, може да се користи со мир на умот.

Главните својства

Избор на купувачот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Изграден со око за детали, Оригиналниот Спортски Гроздобер Повратен Реверзибилен Кадифен Правоаголен �

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Scroll