Ново
Чаша Мат Против попарување Лесен За Чистење Висечки Дизајн Висока Температура Отпор Задебелување Масло-доказ Силиконски Слива Цвет Чаша Подлога Сад Додатоци

Чаша Мат Против попарување Лесен За Чистење Висечки Дизајн Висока Температура Отпор Задебелување Масло-доказ Силиконски Слива

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Опис : Поседувајќи ги перформансите отпорни на топлина и против попарување, производот може да спречи топла чаша да ја изгори вашата маса.Не само за заштита на вашите кујнски плочи и трпезариски маси, нашата подлога за маса може да се користи и како убава декорација. Постојат многу бои за да изберете from.It изработен е од силиконски материјал.Должината на подлогата е 16,4 см. Должината на полицата е 11 см, а ширината е 19 см.Термичките влошки се задебелени, водоотпорни, отпорни на масло, форма на цвет од слива, можат да бидат висечки дизајн, лесен за чистење, погоден за ресторани, трпезариски маси, дом, бар, кујна.Име на ставка : Анти-попарувачки Подлога Материјал : Силиконски Карактеристики : Топлинска Изолација, Нелизгање, Детали За Големина Против изгореници : Должина На Подлогата Против изгореници : 16,4 см/6,46" (Прибл.) Полица : 11см х 19см/4.33 "х 7.48" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Розова, Виолетова, Жолта, Зелена : 1 x Анти-попарувачка Рампа Златна : 1 x Полица Поседувајќи ги перформансите отпорни на топлина и против попарување, производот може да спречи топла чаша да ја изгори вашата маса. Не само за заштита на вашите кујнски плочи и трпезариски маси, нашата подлога за маса може да се користи и како убава декорација. Постојат многу бои од кои можете да изберете. Изграден е од силиконски материјал. Должината на подлогата е 16,4 см. Должината на полицата е 11 см, а ширината е 19 см. Термичките влошки се задебелени, водоотпорни, отпорни на масло, форма на цвет од слива, можат да бидат висечки дизајн, лесен за чистење, погоден за ресторани, трпезариски маси, дом, бар, кујна.

Главните својства

Избор на купувачот

Карта На СрцетоЉубов УметностРомантичнаДенот на Вљубените е одлично дополнување на секој домашен деко

Спецификации : Изработен од висококвалитетен материјал, отпорност на топлина и издржлив за употреба Ди

Карактеристики : 1.Додадете допир на елеганција на вашата трпезариска маса со нашите гроздобер чипкасти

Комплет Силиконски Сад За Сушење Садови, 2 Парчиња 12" х 9" Подлога За Одвод На Мијалник За Повеќекратна Уп�

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Каролини Богатства CK4381 FC Њуфаундленд Зелени Цвеќиња Пена Подлога Сет од 4, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, Мултиколирана Пена

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Каролини Богатства AN1220 CARC Кели Зелена Лента За Бубрезите Рак На Свеста Сет на 2 Носителот Чаша Автомобил

Каролини Богатства LH9391 BUCARC Сина Dachshund Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки Големи, разнобојни Сини

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради поставките за боја / осветленост на вашите уреди, нијансата на бојата може д

Богатствата НА каролина BB1265 CARC Шаховска Табла Вар Зелена Бостон Териер Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилс

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги кои комбинираат стил и функција Т�

Сет За Подлога За ореви Со Штанд8 Парчиња Изработени од орев wood.It беше покриен со безбојно, неслојно раст

НЕСПОРЕДЛИВ ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ И НЕЛЕПЛИВ ДИЗАЈНДвостран дизајн, достапен од двете страни ПРЕКРАСНА ГО

Каролини Богатства CK5896 FC Tenterfield Териер Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколиран�

Каролини Богатства SC9344 CARC Labrador Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Г

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Каролини Богатства 1013карц Сина Плоча Мајонез, Баркс Сендвич Сет од домати Од 2 Чаши Држач За Автомобилск

Во текот ако се најде скршен феномен, ве молиме заменете го Стерилизиран и ставен во врела вода 12 минути.

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

Подлогите За Пијалоци Без Бакшиш на џимБуј нудат реален стил на животен прстен во минијатура! Еластична

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Каролини Богатства CK5266 FC Голи Вратот Пилешко Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултик�

Каролини Богатства Bb5300carc Јапонски Брадата Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Голем, повеќебоен

Опис : дизајн На Кинески јазол, подлогата за место е одлична за декорација на забави во Кинески стил, што

Богатствата на каролина ck5729fc украински Levkoy Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, му�

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Опис : Овој подлога е дизајниран со ленти, што е многу извонредно и едноставно; може да ја направи вашата

Scroll