Ново
Црвена Кап® Машка Изолирана Мешана Лигавче Од Патка Во Целина

Црвена Кап® Машка Изолирана Мешана Лигавче Од Патка Во Целина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2116.48

Овие комбинезони со целосна покриеност лесно се ставаат и полетуваат со двонасочни патенти од половината до глуждот. Откако ќе се затворите, црна ватирана изолирана обвивка помага да се загреете, додека нејзините својства за управување со влага помагаат да се отстрани потта за да ви биде удобно. Кога станува збор за лесна нега работна облека, овие изолирани, управување со влага, комбинезони отпорни на дамки тешко се победуваат. Изолираната мешавина од патки нуди удобност и топлина. Различни џебови и јамки се совршено решение за најчесто погрешно поставени алатки. Прилагодливите ремени нудат совршено вклопување за сите работници. Двонасочните патенти од половината до глуждот совршено се вклопуваат со работните чизми. Индустриски перење пријателски.

Главните својства

Избор на купувачот

Деца Девојки Кратко Здолниште Костум Кратки Ракави Квадратни Вратот Еднобојни Врвови Проверете Шема З�

Овој сет со кратки ракави на Дерек срце девојки со текстуриран и скејтер здолниште не е само трендовски,

Сет на Racer Iceburg Ова комбо со 2 парчиња ја карактеризира нашата изолирана снежна биб, пантолона и изолиран�

Таа ќе се чувствува прекрасно во лето со секојдневниот резервоар за рингер за правда на девојчето! Овој

Детски Костими овој забавен Костим За Спасување На Топлотни Бранови за Мали Деца вклучува комбинезон с

Оваа симпатична две пакувања на украсени мачки од долги ракави од Wonder Nation лесно ја ажурира нејзината га�

Децата Chictry Девојки Обични панталони со панталони за влечење на панталони со панталони со панталони доа

Таа е подготвена да направи бранови во овој тропски тенкини пливање поставен од Wonder Nation комплетен со дв�

Зачувајте се на училишните униформни најважни работи, почнувајќи од оваа двојна пакет на момчињата, дол

Оваа слика има симпатична мала самовила со кафеава коса Самовила има цвеќиња во нејзината коса, сини кр�

Бебе Девојче Облека Бебе Новороденче Девојчиња Момчиња Цврст Ребрест Памук Летен Есенски Ромпер 5 Беби�

Добредојдовте трендовски пресврт на класичен кардиган Овој кардиган на „Ник и Лекси“ го воздигнува св

Scroll